Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Chůvičky a monitory dechu  >  AVENT SCD 501

AVENT SCD 501

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 249 Kč
Porovnat 18 obchodů
Elektronická dětská chůvička Avent SCD501. Charakteristika: - lehké a jednoduché ovládání - provozní doba rodičovské jednotky bez napájení až 24 hod. (pouze s plně nabitými nenabíjecími alkalickými bateriemi R6 vel. AA nebo 2 nabíjecími 1,2 V bateriemi velikosti AA) - kontrolky LED reagující na zvuk - uklidňující noční světlo - indikace spojení a dosahu - noční světlo - dosah uvnitř až ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro AVENT SCD 501

Doprava: 79 Kč
= 1 428 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis AVENT SCD 501

MALL.CZ píše:

Phillips AVENT Chůvička SCD501/00 s dobou provozu až 24 hodin má venku dosah až 300m, uvnitř 50 m. Uklidňující noční světlo, automatický úsporný režim, vizuální indikace, 5 úrovní hlasitosti. Skvělá volba!

Proděti.cz píše:

Elektronická dětská chůvička Philips AVENT SCD501/00 vám umožňuje monitorovat vaše dítě ve dne i v noci. Použitá technologie DECT zaručuje bezporuchový přenos řeči a zvuků bez rušení od jiných zařízení.
Díky režimu ECO jsou elektromagnetické emise redukovány na minimum, což zabezpečuje zdravý spánek vašeho dítěte. Pokud je dítě klidné, po několika sekundách automaticky zastaví přenos zvuku i vyzařování, a to až do dalšího hlasitějšího projevu dítěte, které aktivuje přenos zvuku na rodičovskou jednotku.
Hladina hluku dítěte je podpořena i vizuální indikací pomocí LED kontrolek. Nastavit si můžete 5 úrovní hlasitosti. Také můžete využít dálkově ovládanou funkci nočního světla, kterým své dítě uklidníte.
Dosah chůvičky je 300 m, což vám dává velkou svobodu pohybu. Pouze rodičovská jednotka může fungovat i na baterie pro flexibilní používání. Dětská chůvička Philips představuje ideálního pomocníka pro dokonalý přehled o vašem dítěti i pro jeho bezpečný spánek.
vysílač – na kabel
přijímač – bezdrátově na baterky či na kabel
DECT technologie zaručuje bezproblémový přenos bez rušení jiných vysílačů
ECO režim – při použití v bytě je snížen vysílací výkon a tím i spotřeba energie
tlumené noční světlo
individuální nastavení hlasitosti
indikace hluku pomocí LED diod
indikace vybitých baterií – vizuální i akustická

DATART.cz píše:

dětská chůvička • dosah 50 m uvnitř, 300 m venku • uklidňující noční světlo • 5 LED kontrolek reagujících na zvuk • výdrž 24 h na baterii • pásmo DECT s automatickou volbou kanálů • ovládání hlasitosti Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

KASA.cz píše:

Dětská elektronická chůva Philips AVENT SCD501/00
Nejspolehlivější spojení s vaším dítětem
Nová elektronická chůva DECT SCD501/00 zaručuje maximální pocit bezpečí. Poskytuje nejdůležitější funkce elektronických chův. Nejspolehlivější spojení s křišťálově čistým zvukem a příjemným nočním světlem pro vás a vaše dítě.
5 kontrolek LED ke zvuku signálu
Kontrolky se aktivují a zobrazí úroveň zvuku v dětském pokoji, i když je rodičovská jednotka ztlumena.
Nastavte požadovanou hlasitost
Díky proměnlivé hlasitosti uslyšíte každý drobný zvuk, takže uslyšíte své dítě.
Technologie DECT zaručuje nulové rušení a 100% soukromí
Technologie DECT zajišťuje nulové rušení jinými zařízeními, která vysílají signál, např. jinými zařízeními pro sledování dětí a bezdrátovými nebo mobilními telefony. Šifrování dat zajišťuje bezpečné a soukromé připojení, takže si můžete být jisti, že své dítě posloucháte pouze vy.
Vždy víte, že jste ve spojení
Rodičovská jednotka elektronické chůvy Philips AVENT vás upozorní, že je baterie vybitá, nebo že jste se dostali mimo dosah.
Rodičovská jednotka se napájí ze sítě nebo bateriemi
Rodičovská jednotka funguje skvěle při napájení ze sítě. Pokud chcete být mimořádně pohybliví, můžete vložit baterie a používat jednotku bez kabelu. Lze vložit dvě 1,5V jednorázové alkalické baterie R6 AA nebo dvě dobíjecí 1,2V baterie R6 AA*.
Dosah až 300 metrů*
Dosah uvnitř až 50 metrů, dosah venku až 300 metrů*.
Jistota s křišťálově čistým zvukem
I sebemenší zasmání, zamumlání a škytnutí uslyšíte naprosto čistě. Technologie DECT zajišťuje vysoce kvalitní a křišťálově čistý zvuk, takže můžete své dítě poslouchat kdykoli.
Automatický úsporný režim Smart ECO
Jedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje spotřebu energie při přenosu a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste k dítěti, tím méně energie je třeba k dokonalému spojení (funkce není dostupná v U...

SOFTCOM.cz píše:

Philips SCD 501/00 dětská elektronická chůva
Dosah ve volném prostoru (m): 300
Noční světlo
Provedení výrobku: bílá barva, modrá barva
Philips AVENT - DECT dětský monitor
* Bezpečné spojení
* Dosah až 300 metrů
* Uspávací světlo a 5 úrovní zvuku
* Světelná signalizace zvuku
* Rodičovskou jednotku lze užívat na baterie i do sítě, dětská jednotka funguje pouze ze sítě.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.329
Výška (cm): 14.64
Šířka (cm): 18.80
Hloubka (cm): 24.08

EuroKing píše:

Nová elektrická chůva DECT SCD501 zaručuje maximální pocit bezpečí.
Poskytuje nejdůležitější funkce elektronických chův.
Nejspolehlivější spojení s křišťálově čistým zvukem a příjemným nočním světlem.
Dosah uvnitř až 50 metrů.
Dosah venku až 330 metrů.
Provozní rozsah elektronické chůvy se liší v závislosti na okolí a rušivých faktorech.
Rodičovská jednotka funguje skvěle při napájení ze sítě.
Pokud chcete být mimořádně pohyblivý, můžete vložit baterie a používat jednotku bez kabelu.
Lze vložit dvě 1,5V jednorázové alkalické baterie R6 AA nebo dvě dobíjecí 1,2V baterie R6 AA.
Technologie DECT zajišťuje nulové rušení jinými zařízeními, která vysílají signál, např. jinými zařízeními pro sledování dětí a bezdrátovými nebo mobilními telefony.
Šifrování dat zajišťuje bezpečné a soukromé připojení, takže si můžete být jisti, že své dítě posloucháte pouze vy.
I sebemenší zasmání, zamumlání a škytnutí uslyšíte naprosto čistě.
Technologie DECT zajišťuje vysoce kvalitní a křišťálově čistý zvuk, takže můžete své dítě poslouchat kdykoli.
Doba provozu při plně nabitých bateriích je až 24 hodin, v závislosti na typu použitých baterií a na tom, jak často a jak dlouho používáte rodičovskou jednotku na baterie.

Alza.cz píše:

Dětská chůvička s technologií DECT, 100% soukromé připojení, indikace spojení a dosahu, kontrolky reagující na zvuk, ovládání hlasitosti a aktivace zvukem, uklidňující noční světlo, dosah uvnitř až 50 m, dosah venku až 300 m, automatický úsporný režim Smart ECO, doba provozu až 24 hodin
Elektronická dětská chůvička s velmi dobrým přenosem signálu, nočním světlem a propracovaným systémem k šetření energie. Elektronická dětská chůvička Philips AVENT SCD501/00 vám umožňuje monitorovat vaše dítě ve dne i v noci. Použitá technologie DECT zaručuje bezporuchový přenos řeči a zvuků bez rušení od jiných zařízení. Díky režimu Smart ECO automaticky minimalizuje spotřebu energie při přenosu a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste k dítěti, tím méně energie je totiž třeba k dokonalému spojení. Hladina hluku dítěte je podpořena i vizuální indikací pomocí LED kontrolek. Nastavit si můžete 5 úrovní hlasitosti. Také...

Eshop Dr.Max píše:

Společnost Philips vytvořila dětskou chůvičku, kterou si oblíbíte pro snadné ovládání i spoustu užitečných funkcí hned po prvním použití. S dosahem až 300 metrů dostanete dostatek volnosti k práci po domě i v zahradě, aniž byste nepřestávali mít přehled o tom, co se děje v dětském pokoji a jestli miminko něco nepotřebuje. Propojení mezi dětskou a rodičovskou jednotkou je zcela bezpečné, nehrozí narušování signálu jinými zařízeními, takže přenos zvuku je neustále křišťálově čistý. Chůvičku ale nemusíte využívat pouze ke kontrole dítěte. Stejně dobře vám poslouží i i k uspávání. Aktivujte uspávací světlo a vyberte si jednu z pěti úrovní zvuku, miminko usne během chvilky a vy budete moct jít za svou prací nebo odpočívat O správném provozu budete mít neustále přehled díky světelné signalizace zvuku. Ta vás také upozorní, když je potřeba zařízení nabít, abyste ho měli neustále připraveno k dispozici. Technické parametry: Nový Dect Monitor Bezpečné spojení, dosah až 300 metrů Uspávací ...

Feedo.cz píše:

Elektronická dětská chůvička Philips AVENT SCD501/00 vám umožňujemonitorovat vaše dítě ve dne i v noci. Použitá technologie DECT zaručujebezporuchový přenos řeči a zvuků bez rušení od jinýchzařízení. Vlastnosti: Automatický úsporný režim Smart ECO Jedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje spotřebu energie připřenosu a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste k dítěti, tímméně energie je třeba k dokonalému spojení (funkce není dostupná v USAa v Kanadě). Vždy budete vědět, zda je chůva v dosahu apřipojená Rodičovská jednotka vás upozorní, když je chůva mimo rozsah nebo kdyždochází baterie, takže si budete vždy jistí, že máte spojení se svýmdítětem. Kontrolky znázorňují zvuky, které dítě vydává Kontrolky se aktivují a zobrazí úroveň zvuku v dětském pokoji,i když je rodičovská jednotka ztlumena. Dosah až 300 metrů * Dosah uvnitř až 50 metrů, dosah venku až 300 metrů*. Rodičovská jednotka se napájí ze sítě nebobateriemi Rodičovská jednotka funguje skvěle při napájení ze sítě. Pokud chcetebýt mimořádně pohybliví, můžete vložit baterie a používat jednotku bezkabelu. Lze vložit dvě 1,5V jednorázové alkalické baterie R6 AA nebo dvědobíjecí 1,2V baterie R6 AA. Technologie DECT zaručuje nulové rušení a 100%soukromí Technologie DECT zajišťuje nulové rušení jinými zařízeními, kterávysílají signál, např. jinými zařízeními pro sledování dětí abezdrátovými nebo mobilními telefony. Šifrování dat zajišťuje bezpečnéa soukromé připojení, takže si můžete být jisti, že své dítěposloucháte pouze vy. Perfektně čistý zvuk s technologií DECT I sebemenší zasmání, zamumlání a škytnutí uslyšíte naprostočistě. Technologie DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications)zajišťuje vysoce kvalitní a křišťálově čistý zvuk, takže můžetesvé dítě poslouchat kdykoli. Mimořádná doba provozu až 24 hodin Malá dobíjecí rodičovská jednotka nabízí na jedno nabití pohodlí až24 hodin bezdrátového sledování. Doba ovšem závisí na typu použitýchbaterií a na tom, jak často a jak dlouho jednotku používá...

Electro World s.r.o. píše:

Elektronická dětská chůvička PHILIPS SCD 501/00 je sympatická "chůva" s DECT technologií, která vám zaručí nerušený a čistý přenos zvuku s dosahem až 300m. Dále vám nabídne ECO režim, pro výraznou úsporu energie, kterou zajisté oceníte. Tlumené noční světlo zajistí nerušený dětský spánek. Podle potřeby si může každý individuálně nastavit hlasitost zvuku. Zvuk v dětském pokoji je přenášen na rodičovskou jednotku i pomocí LED diod, které svítí dle intenzity zvuku. Takže i když máte hlasitost na minimu, budete mít vaši ratolest vždy pod kontrolou. Na to že jsou vaše baterie vybité vás včas upozorní vizuálně i akusticky, chytrý ukazatel vybitých baterií.

mamitati píše:

Digitální chůvička Avent SCD 501/00, barva: bílá
Dětská digitální chůvička Avent.
Technologie DECT - zaručuje bezproblémový přenos bez rušení jiných přijímačů.
ECO režim - při použití v bytě je snížen vysílací výkon a tím i spotřeba energie.
Dosah do vzdálenosti 300 m.
Nastavení hlasitosti.
Tlumené noční světlo.
LED diody světelně upozorňují na hluk i v případě, že je hlasitost ztlumena.
Rodičovsá jednotka funguje i na baterie.
Napájení: 220-240 V.

Parametry AVENT SCD 501

Výrobce Avent

Podobné produkty

Podobné fráze: