Kde jsem: Katalog > Campingaz Icetime Plus Extreme 25L + Obal na gril XL + Připojovací sada

Campingaz Icetime Plus Extreme 25L + Obal na gril XL + Připojovací sada

Obrázek není k dispozici
Koupit za 2 567 Kč
Dostupnost: Skladem
2 567 Kč
V tomto setu obdržíte následující položky Chladící box Campingaz Icetime Plus Extreme 25L - Chladicí box Campingaz Icetime Plus Extreme 25L s pasivním chlazením a objemem 25 litrů. Ideální pro celodenní piknik nebo výlet na pláž. Izolace z boxu je z vysoce kvalitní PU pěny. Použitím chladících vložek dosáhnete chladícího účinku 26 hodin. - K chladícímu boxu doporučujeme zakoupit chladící ...

Doporučujeme

Popis Campingaz Icetime Plus Extreme 25L + Obal na gril XL + Připojovací sada

V tomto setu obdržíte následující položky
Chladící box Campingaz Icetime Plus Extreme 25L

- Chladicí box Campingaz Icetime Plus Extreme 25L s pasivním chlazením a objemem 25 litrů. Ideální pro celodenní piknik nebo výlet na pláž. Izolace z boxu je z vysoce kvalitní PU pěny. Použitím chladících vložek dosáhnete chladícího účinku 26 hodin.

- K chladícímu boxu doporučujeme zakoupit chladící vložky Freez Pack.
- Silná a prémiová PU izolace - Testy ukazují, že tepelné ztráty jsou z 30% přes horní část a z 30% přes základnu boxu. Nové modely chladících boxů Powerbox Plus mají zesílenou izolaci ve víku a v základně boxu. Po stranách boxu je izolace naopak snížena a díky tomu jsou vnější rozměry menší, aniž by měly vliv na vnitřní kapacitu či výkon boxu. Izolačním materiálem je polyurethan, coby nejkvalitnější dostupná izolace na trhu, poskytující o 30% lepší izolaci.
- Uzamčené a zabezpečené - Chladící box a jeho víko s výstupkem, které dokonale zapadá do boxu zaručuje bezpečnou těsnost. Click and Lock systém vydává při zavření víka specifické cvaknutí, díky kterému poznáte, že je chladící box pevně uzavřen/utěsněn.
- Víka uchycená na pantech - Víka uchycená na pantech skvěle zapadnou do chladícího boxu stejně jako boční držadla do tvarovaných bočních otvorů, což činí chladící box kompaktním. Široký otvor chladícího boxu umožňuje snadné a rychlé plnění. Ideální tvar chladícího boxu znemožňuje jeho převrácení ať je plný či prázdný.
- Celkový objem: 25 litrů
- Chladící účinek: 26 hodin s chladicími vložkami Freez Pack (nejsou součástí výrobku)
- Izolace: PU pěna
- Vnější rozměry: 45 x 29,5 x 37 cm

Campingaz univerzální obal na gril XL černý

- Ochranné obaly chrání grily před mechanickým poškozením, prachem, pylem, a jiným drobnými nebo i většími částmi
- Rozměr: 136 x 62 x 105 cm
- Materiál: Polyester 200 D
- Na gri...