Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Chladiče  >  Chladící podložky pod notebook  >  Belkin CushDesk

Belkin CushDesk

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Belkin podložka pod notebook CushDesk, černá/šedá - Kvalitní tvarovaná podložka pod notebook z příjemného materiálu pro práci na klíně, určená pro notebooky do úhlopříčky 17", rozměry 44.5 x 34.5 x 4 cm.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Belkin CushDesk

Popis Belkin CushDesk

Mironet s.r.o. píše:

Belkin Notebook CushDesk, hnědá/růžová Zakupte produkt Belkin Notebook CushDesk, hnědá/růžová (F8N143eaESF) od výrobce Belkin z kategorie Heureka.cz | Elektronika | Počítače a kancelář | Počítačové příslušenství | Příslušenství k notebookům | Podložky a stojany k notebookům za cenu 484.00 Kč.

Alza.cz píše:

Podložka kolenní pro notebook
 Ergonomicky tvarovaná podložka určená pro práci na klíně. Stejně dobře jí využijete i na stole. Materiál je velmi příjemný na dotek a snadno se čistí. Podložka je mírně skloněná a díky tomu se na ní dobře píše. Má tenký profil, je snadno skladovatelná a přenosná. Určená je pro notebooky do úhlopříčky 17". Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Podložka, kterou si zamilujeteErgonomicky tvarovaná podložka určená pro práci na klíně. Stejně dobře jí využijete i na stole. Materiál je velmi příjemný na dotek a snadno se čistí. Podložka je mírně skloněná a díky tomu se na ní dobře píše. Má tenký profil, je snadno...

SOFTCOM.cz píše:

BELKIN Podložka pod NB CushDesk, hnědá/fuchsia
F8N143eaESF
Tvarovaná podložka z příjemného materiálu pro práci na klíně. Je mírně skloněná a díky tomu zlepšuje komfort psaní a snižuje namáhání krku. Má tenký profil, je dobře skladovatelná, přenosná a snadno se čistí. Určená je pro notebooky do úhlopříčky 17".
Rozměry: 44,5 x 34,5 x 4 cm

ONLINESHOP.cz píše:

Druh pc příslušenství: chladící podložka pod notebook Provedení výrobku: hnědá barva, růžová barva Ergonomicky tvarovaná podložka je určená pro práci na klíně, ale stejně dobře jí využijete i na stole. Materiál je velmi příjemný na dotek a snadno se čistí. Podložka je mírně skloněná a díky tomu zlepšuje komfort psaní a snižuje namáhání krku, zatímco anti-slide pás drží Váš laptop před sklouznutím. Má tenký profil, je snadno skladovatelná a přenosná. Určená je pro notebooky do úhlopříčky 17". * Barva:...

Parametry Belkin CushDesk

Výrobce Belkin
Typ Podložky s aktivním chlazením v sobě mají zabudovaný ventilátor a tím pádem chladí efektivněji. Pasivní

Podobné produkty

Podobné fráze: