Ve vůni i chuti najdete tóny zralého červeného i černého ovoce, dominantou jsou maliny a rybíz. Můžete také cítit zralé a dobře zakomponované třísloviny, které toto elegantní víno dotvářejí. Doporučujeme Vám víno podávat k červenému masu a zvěřině. Pokud, ale plánujete na večeři drůbež nebo sýry neváhejte a párujte je společně. Večer bude nezapomenutelný. Vinice: Hrozny pochází z písčito-štěrkových půd apelace A.O.P. Graves de Vayres. Jedná se o přísně selektované hrozny z nejstarších vinic a nejlepších... Celý popis

Koupit za 550 Kč

Nabídky pro Chateau Lesparre Bordeaux Graves de Vayres Grand Vin de 2016 0,75 l

Popis

Ve vůni i chuti najdete tóny zralého červeného i černého ovoce, dominantou jsou maliny a rybíz. Můžete také cítit zralé a dobře zakomponované třísloviny, které toto elegantní víno dotvářejí. Doporučujeme Vám víno podávat k červenému masu a zvěřině. Pokud, ale plánujete na večeři drůbež nebo sýry neváhejte a párujte je společně. Večer bude nezapomenutelný. Vinice: Hrozny pochází z písčito-štěrkových půd apelace A.O.P. Graves de Vayres. Jedná se o přísně selektované hrozny z nejstarších vinic a nejlepších poloh.
Výroba: Hrozny byly sklizeny mechanicky. Fermentace probíhala po dobu 3 - 4 týdnu v nerezovém tanku. Následně bylo víno školeno 14 - 18 měsíců v barikových sudech.
Chuťový profil: Ve vůni i chuti najdeme tóny zralého červeného i černého ovoce, zejména malin a rybízu. Zralé a dobře zakomponované třísloviny dotváří toto elegantní víno.
Párování s jídlem: Doporučujeme k červeným masům a zvěřině. Hodí se ale také k drůbeži, dušeným masům a sýrům.
Odrůdy: 80% Merlot, 10% Cabernet Sauvignon, 10% Cabernet Franc
Zobrazit více