Kde jsem: Katalog > Kärcher SP 7 Dirt Inox + Doprava zdarma

Kärcher SP 7 Dirt Inox + Doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 4 775 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
4 775 Kč
Čerpadlo na špinavou vodu Kärcher SP 7 Dirt Inox je při kontaktu s vodou okamžitě spuštěno individuálně přenastavitelným Level Sensorem. Pokud stav vody opadne opět pod úroveň Level Sensoru, čerpadlo se po 15 vteřinách automaticky vypne. Velmi výkonné ponorné čerpadlo je vhodné pro odčerpávání např. velkých zahradních jezer, zatopených sklepů nebo zaplavených stavebních jam (objem max. 100 m3), ...

Doporučujeme

Popis Kärcher SP 7 Dirt Inox + Doprava zdarma

Čerpadlo na špinavou vodu Kärcher SP 7 Dirt Inox je při kontaktu s vodou okamžitě spuštěno individuálně přenastavitelným Level Sensorem. Pokud stav vody opadne opět pod úroveň Level Sensoru, čerpadlo se po 15 vteřinách automaticky vypne. Velmi výkonné ponorné čerpadlo je vhodné pro odčerpávání např. velkých zahradních jezer, zatopených sklepů nebo zaplavených stavebních jam (objem max. 100 m3), neboť zvládne spolehlivě odčerpat až 15.500 l silně znečištěné vody za hodinu (s částečkami nečistot až o velikosti 30 mm). Při ještě silněji znečištěné vodě poslouží k ochraně před ucpáním vestavěný a dolů stažitelný předfiltr z ušlechtilé oceli. Hrozí-li ucpání velkými nečistotami, může být pro ochranu oběhového kola čerpadla užit vestavěný předfiltr z ušlechtilé oceli.
Ponorné čerpadlo lze stisknutím spínače automatického/manuálního režimu přenastavit také na trvalý provoz. Při vhodném nastavení Level Sensoru může čerpadlo spolehlivě odčerpávat až do 35 mm výšky zbytkové vody - a to jak v trvalém, tak i v automatickém režimu. S připojovacím hrdlem Quick-Connect mohou být k čerpadlo rychle a snadno připojeny 1"-, 1 1/4"- a 1 1/2"-hadice. Čerpadlo má díky krytu z ušlechtilé oceli a robustnímu kvalitnímu těsnění velmi dlouhou životnost. Volitelně je možné prodloužení záruční lhůty na 5 let.
Použití:
K odčerpání vody ze zahradních jezírek
Pro použití při povodních
K odčerpání vody o objemu max. 100 m3 ze stavební jámy
Vlastnosti:
Keramické těsnění - pro obzvláště dlouhou životnost.
Level Sensor - pro plynulé nadefinování momentu zapnutí a vypnutí čerpadel.
Quick Connect - připojovací hrdlo pro rychlé a snadné připojení 1"-, 1 1/4"- a 1 1/2"-hadic k čerpadlu.
Spínač automatického/manuálního režimu - pro přepnutí mezi automatickým a manuálním režimem.
Komfortní držadlo - dá se pohodlně uchopit a může být využit i jako držák pro upevnění lana.
Robustní a snadno připojitelný předfiltr z ušlechtilé oceli - ...

Podobné fráze: