Kde jsem: Katalog > Gardena 3000/4 ECO Classic (1753-20)

Gardena 3000/4 ECO Classic (1753-20)

Obrázek není k dispozici
Koupit za 4 095 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
4 095 Kč
Pomocí GARDENA domácí vodárny 3000/4 eco Classic s výkonem 650 W a maximální kapacitou 2800 l/h, můžete snadno ušetřit energii. Vodárna plně automaticky distribuuje levnou dešťovou vodu, například ze sudu na dešťovou vodu, ze studny nebo cisterny do vaší domácnosti a zahrady. Vodu z domácí vodárny můžete například použít pro splachování toalety, pro zásobování pračky a pro zavlažování vaší z...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 4 095 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis Gardena 3000/4 ECO Classic (1753-20)

Pomocí GARDENA domácí vodárny 3000/4 eco Classic s výkonem 650 W a maximální kapacitou 2800 l/h, můžete snadno ušetřit energii.
Vodárna plně automaticky distribuuje levnou dešťovou vodu, například ze sudu na dešťovou vodu, ze studny nebo cisterny do vaší domácnosti a zahrady. Vodu z domácí vodárny můžete například použít pro splachování toalety, pro zásobování pračky a pro zavlažování vaší zahrady. V závislosti na požadavcích na vodu se domácí vodárna zapíná a vypíná automaticky, takže pracuje velmi levně.
Plynule nastavitelný eco režim také ušetří až 15 % energie ve srovnání s normálním provozem. Díky tomu je šetrná i k vaší peněžence a životnímu prostředí.
V případě zahřátí čerpadla, když kapalina nemůže odtékat, se čerpadlo automaticky vypne díky tepelné pojistce proti přetížení.
Tlaková nádoba 24 litrů , která je 5 let bezúdržbová. Během této doby, membrána nemusí být měměna a ani není potřeba doplňovat vzduch.
GARDENA domácí vodárna Classic je sériově vybavena integrovaným předfiltrem, který chrání čerpadlo před nečistotami a pískem, rovněž také zpětnou klapkou, což znamená, že může být snadno uvedena do provozu.
Velký plnící otvor a napouštěcí ventil zajistí rychlé a bezproblémové uvedení do provozu.
Samonasávání je optimalizováno pomocí nastavení ručního kontrolního ventilu. Kromě toho, tepelná pojistka proti přetížení sleduje plynulý a bezchybný chod bezdúdržbového kondenzátorového motoru.
Před příchodem prvních mrazů je nutné vypustit čerpadlo za pomoci vypouštěcího šroubu.
Domácí vodárna přesvědčí zákazníky svou dobře navrženou technologií, kvalitními materiály a kompaktním, prostorově úsporným designem.
Manometr a tlakový spínač jsou integrovány do úsporné a přehledné konstrukce.
Nesmí se čerpat slaná voda, agresivní a lehce hořlavé látky, ani potraviny. Jako příslušenství je možné zakoupit v servisu GARDENA odpružené gumové nožičky, které umožňu...

Podobné fráze: