Teplá zimní čepice, která má na předních plochách ochranu GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®, zatímco pot uniká zezadu díky teplejší tkanině. Je dostatečně hrubá, aby poskytovala teplo, ale pod přilbou zabírá minimální prostor. GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® Oděvy Gore-Tex® poskytují plnou ochranu před větrem a maximální prodyšnost. Větruvzdorná membrána vás ochrání před nachlazením ve větru, ale optimální prodyšnost zabraňuje přehřívání a hromadění vlhkosti tím, že umožňuje snadný únik potu. Vodoodpudivost... Celý popis

Koupit za 712 Kč

Popis

Teplá zimní čepice, která má na předních plochách ochranu GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®, zatímco pot uniká zezadu díky teplejší tkanině. Je dostatečně hrubá, aby poskytovala teplo, ale pod přilbou zabírá minimální prostor.
GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Oděvy Gore-Tex® poskytují plnou ochranu před větrem a maximální prodyšnost. Větruvzdorná membrána vás ochrání před nachlazením ve větru, ale optimální prodyšnost zabraňuje přehřívání a hromadění vlhkosti tím, že umožňuje snadný únik potu. Vodoodpudivost je zajištěna úpravou DWR aplikovanou na vnější tkaninu.

Vlastnosti

GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® X-Fast na předních panelech pro blokaci větru
Teplejší tkanina na zadní části pro prodyšnost
Vyrobena tak, aby zcela zakrývala uši pro teplo
Zobrazit více