Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Outdoor a camping  >  Camping  >  Campingový nábytek  >  CAMPINGAZ Ochranný obal M

CAMPINGAZ Ochranný obal M

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Voděodolný obal na složené (stohované) židle s očkem a stahovací šňůrkou. Velikost M, obdelníkový tvar. - rozměr v 100 x d 220 x š 110 cm - materiál PVC 0,12 mm

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CAMPINGAZ Ochranný obal M

Popis CAMPINGAZ Ochranný obal M

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Ať už si představujete ideální relaxaci jako posezení na terase pod naším tepelným zářičem při pozorováním hvězd, nebo vás baví si jen tak posedět u ohně? Pomůžeme vám užívat si čas strávený na zahradě. Naše výrobky pro zahradu jsou vyrobeny, aby vám co nejvíce usnadnily život. Naše ochranné obaly chrání váš zahradní nábytek před případným odřením či zmoknutím, zatímco naše teplené zářiče vám umožní si vychutnat krásné, ale chladné večery venku. To vše proto, abyste mohli strávit příjemné chvíle ve vašem volném čase.
Ochranný obal CAMPINGAZ - velikost M
Voděodolný ochranný obal s očky a stahovací šňůrkou.
Technická data:
- rozměr: V 100 x D 220 x Š 110 cm
- materiál: PVC 0,12 mm

KBsport.cz píše:

Nové a vylepšené obaly na nábytek Campingaz podstatně prodlouží životnost vašeho venkovního nábytku. Prodyšné obaly Campingaz poskytují ochranu proti slunci a dešti. Nově o 20% silnější PVC!

LYPO.CZ píše:

Campingaz Ochranný obal na venkovní nábytek velikosti M (obdélník) nakupujte v sekci Kempový nábytek. Další Kempování značky Campingaz nakupujte výhodně na lypo.cz. Ochranný obal na nábytek Campingaz Rectangular Cover M je voděodolný ochranný obal s očky a stahovací šňůrkou.

Specifikace:

Rozměr: V 100 x D 220 x Š 110 cm

Materiál: PVC 0,12 mm

GrilyKrby.cz píše:

Pevný a odolný obal na zahradní nábytek vyrobený z 0,13 milimetrů silného PVC. Obal chrání nábytek před prachem a jinými nečistotami a také před vlhkem, hnilobou a plísněmi. Ochranný obal na zahradní nábytek má rozměry 90 x 170 x 150 centimetrů.

Parametry CAMPINGAZ Ochranný obal M

Výrobce Campingaz
Typ Obaly

Podobné produkty

Podobné fráze: