Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Čaje  >  Sedmikvítek 20 x 1

Sedmikvítek 20 x 1g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis Sedmero kvítí s vůní a chutí citronellové trávy. Lahodný čaj pro osvěžení, dobrou pohodu a chvíle oddychu. Ideální pro pití během celého dne. Složení: citronellová tráva, šípek, lípa květ, jasmín květ, vřes květ, slunečnice květ, chrpa květ, sedmikráska květ, pomeranč květ

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sedmikvítek 20 x 1g

Popis Sedmikvítek 20 x 1g

Získej zdraví píše:

Sedmikvítek je bylinný čaj složený ze sedmero kvítí s vůní a chutí citronellové trávy. Sedmikvítek je lahodný čaj pro osvěžení, dobrou pohodu a chvíle oddychu. Tento čaj můžete pít během celého dne.

CestaBylin píše:

Bylinný čaj Sedmikvítek je lahodný čaj určený pro osvěžení, dobrou pohodu a chvíle oddychu. Je sestaven ze sedmero kvítí s příchutí šípku a s vůní a chutí citronellové trávy. Je ideální pro pití během celého dne.
Příprava a dávkování: 1 sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat. Pijeme 2 x denně, nálev se připravuje vždy čerstvý.
Složení: citronellová tráva, se

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Sedmero kvítí s vůní a chutí citronellové trávy. Lahodný čaj pro osvěžení, dobrou pohodu a chvíle oddychu. Ideální pro pití během celého dne. Složení: citronellová tráva, sedmikráska květ, lípa květ, jasmín květ, vřes květ, chrpa květ, šípek, slunečnice květ, pomeranč květ
Balení: porcovaný 20 n.s. v přebalu

Parametry Sedmikvítek 20 x 1g

Výrobce GRE

Podobné produkty

Podobné fráze: