Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Čaje  >  Venture Tea

Čaje Venture Tea

Nalezeno:    4561 produktů

VENTURE TEA TARLTON Green Grapefruit & Pineapple 100g

TARLTON Green Grapefruit & Pineapple dóza 100g

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

BHUTAN TEA - Relaxační klid

Příznivě působí na uklidnění a relaxaci. Podporuje celkovou regeneraci organizmu. Přináší pocit uvolnění a příjemného odpočinku. Bhútán, známý jako "Země hřmícího draka", je tibeťany tradičně nazýván "Lho Men Jong" neboli "Zemí léčivých bylin".

Více informací

ALOCHAKA - Oči a zrakové funkce

Oční čaj posilující zrakové funkce. Regeneruje oční svalstvo a zrakový nerv. Pomáhá při únavě, pálení, zarudlosti a bolestivém tlaku očí. Podporuje výživu oční sítnice a zlepšuje kvalitu zraku.

Více informací

ARJUNA - Srdeční činnost

Vynikající čaj k regeneraci srdečního svalstva. Posiluje srdeční činnost a regeneruje kardiovaskulární systém. Povzbuzuje organizmus při zvýšené pracovní námaze a fyzickém zatížení. Pomáhá při srdeční slabosti, zánětu osrdečníku a angíně pectoris.

Více informací

ASHOKA - Klimakterium

Čaj pro ženy v období klimaktéria. Zmírňuje návaly horka, bušení srdce, pocity nevolnosti, poruchy spánku a celkovou únavu. Snižuje podrážděnost, přecitlivělost a emocionální rozladěnost. Přináší pocit klidu a rovnováhy.

Více informací

ASHWAGANDHA - Uklidnění a spánek

Čaj pro dobrý odpočinek a klidný spánek s tradiční bylinou Ashwagandha známou jako "indický žen-šen". Pomáhá při obtížném usínání a nespavosti. Podporuje kvalitní, osvěžující a nepřerušovaný spánek.

Více informací

BHRINGARAJ - Růst vlasů

Čaj podporující růst vlasů. Zabraňuje předčasnému šedivění a vypadávání vlasů. Vyživuje vlasové kořínky a pokožku hlavy. Příznivě působí na vzhled a pevnost vlasů.

Více informací

DHATAKI - Silná menstruace

Podpůrný čaj k regulaci velmi silné nebo prodloužené menstruace. Snižuje nadměrné menstruační krvácení. Ulevuje při bolestech, křečích, napětí a podrážděnosti. Posiluje organizmus při únavě a vyčerpanosti.

Více informací

GAURI - Kandidóza a kožní plísně

Podpůrný čaj při výskytu kandidózy, kožních plísní, oparů a aftů. Omezuje množení kvasinek v tělesných orgánech. Pomáhá při výskytu hemeroidů. Podporuje imunitní systém organizmu a dobré trávení.

Více informací

GOTU KOLA - Degenerace mozkových funkcí

Čaj pro povzbuzení mozkových funkcí. Podporuje aktivní proces myšlení, stimuluje ochablou paměť, orientaci a rozpoznávací schopnost. Přispívá ke snížení degenerativních příznaků stárnutí.

Více informací

GUDUCHI - Nevolnost a průjem

Lahodný čaj s ajurvédskou bylinou Amrit zvanou "nektar nesmrtelnosti". Přináší úlevu při žaludeční nevolnosti, průjmu a zánětu pobřišnice. Uklidňuje žaludek po zvracení, odstraňuje pálení žáhy a navrací chuť k jídlu.

Více informací

HARIDRA - Pooperační rekonvalescence

Čaj na podporu pooperační rehabilitace organizmu. Příznivě působí na regeneraci poškozené tkáně. Urychluje hojení kožních poranění. Působí antisepticky a antibakteriálně při infekci nebo zánětu.

Více informací

KANTAKARI - Zuby a dásně

Čaj na ochranu proti paradentóze a bolestem zubů. Působí na regeneraci dásní a snižuje jejich krvácivost. Vyživuje zubní kořeny a posiluje pevnost zubů. Odstraňuje zubní povlak a působí proti tvorbě zubního kamene.

Více informací

KARAVI - Alergie

Podpůrný čaj při výskytu podrážděné reakce organizmu na alergeny v běžných potravinách (lepek, pšeničná mouka, obiloviny, sója, fazole, mléko, vejce, rajčata, špenát, celer, petržel, jablka, hrušky, meruňky, broskve, jahody atd.) nebo v ovzduší.

Více informací

BIHARI - Dětský čaj pro dobrý spánek 100g

Dětský relaxační čaj. Přispívá k uklidnění a dobrému spánku dítěte. Pomáhá při obtížném usínání. Snižuje rozrušenost a hyperaktivitu.

Více informací

DHANYAKA - Čaj pro těhotné ženy 100g

Čaj pro těhotné ženy. Příznivě působí na fyziologický a psychický stav ženy v těhotenství. Snižuje pocit napětí. Příznivě působí při trávicích potížích, pálení žáhy, nechutenství a nadýmání.

Více informací

KHANA - Dětský čaj pro dobré trávení 100g

Dětský čaj pro dobré trávení a zažívání. Ulevuje při bolestech břicha a nadýmání. Přináší úlevu při žaludeční nevolnosti. Pomáhá při průjmu a střevních infekcích.

Více informací

Basilur Stone Ceylon plech 100g

Čistý černý čaj FBOP v ozdobném plechovém obalu.

Více informací

Basilur Tea Gold OP1 plech 100g

Čistý černý ceylonský čaj vysoké kvality.

Více informací

Basilur Black Lemon-Lime 100g

Pravý ceylonský černý čaj aromatizovaný citrónem a limetkou.

Více informací

Ahmad Citron se zázvorem ALU 20x2g

Osvěžující čaj s příchutí zázvoru a citronu. Balený v neprodyšných ALU sáčcích.

Více informací

Ahmad Šípek a třešeň ALU 20x2g

Ovocný čaj s příchutí šípku, třešně a obohacený o ibišek. Balený v neprodyšných ALU sáčcích.

Více informací

Ahmad Treasure plech ALU 6x10x2g

V okrasné krabičce Ahmad Treasure naleznete 6 čajů s klasickými příchuti. Obsahuje jak zelené tak černé čaje, a jistě každého milovníka čajů potěší.

Více informací

Ahmad Ceylon ALU 20x2g

Čistý černý čaj balený v neprodyšných ALU sáčcích.

Více informací

Ahmad černý čaj vanilkový ALU 20x2g

Černý čaj ochucený vanilkou a balený v neprodyšných ALU sáčcích.

Více informací

Basilur Autumn plech 125g

Ochucený ceylonský černý čaj. Obsahuje kousky slunečnice, světlice a s aroma javoru.

Více informací

Basilur Romantic hrací plech 100g

Zelený čaj aromatizovaný s ochucujícími částmi rostlin (kousky ovoce), sypaný

Více informací

Basilur Circus hrací plech 100g

Černý čaj aromatizovaný s ochucujícími částmi rostlin (kousky ovoce), sypaný

Více informací

KUDZU - Svaly a tělesná stavba

Čaj na posílení a regeneraci svalstva. Posiluje tělesnou stavbu organizmu. Působí jako vynikající tonikum a zdroj energie. Podporuje tvorbu svalové hmoty.

Více informací

LAMA TEA - Ranní povzbuzení

Povzbuzuje tělo a osvěžuje mysl. Zvyšuje pozornost a posiluje koncentraci. Podporuje schopnost dobrého rozhodování. Tibetští lámové používají kombinace těchto himálajských bylin již po celá staletí.

Více informací

MANJISHTA - Klíště a borelióza 100g

Preventivní čaj po přisátí klíštěte a vzniku červených skvrn na pokožce. Posiluje imunitní systém a odolnost nervové soustavy. Příznivě působí při zvýšené tělesné teplotě. Pomáhá při únavě a celkovém oslabení pohybového aparátu.

Více informací

MARICHA - Nízký krevní tlak

Čaj zvaný "Himálajská káva" pro povzbuzení při nízkém krevním tlaku. Posiluje funkce kardiovaskulárního systému a podporuje srdeční činnost. Přispívá k lepšímu okysličení mozku a správnému prokrvení končetin.

Více informací

MEDHIKA - Čaj pro kojící ženy 100g

Čaj pro kojící ženy. Podporuje činnost mléčné žlázy a tvorbu mateřského mléka. Příznivě ovlivňuje látkovou výměnu. Podporuje dobré trávení a působí proti nadýmání.

Více informací

NAGARA - Lymfatický systém

Čaj k regeneraci lymfatického systému - mízních uzlin a cév. Zlepšuje odtok lymfy a posiluje celkovou obranyschopnost organizmu. Podporuje tvorbu bílých krvinek a stimuluje produkci protilátek.

Více informací

NEPAL TEA - Himálajské osvěžení

Příjemně osvěžuje organizmus. Přináší pocit mladosti a dynamismu. Podporuje vytrvalost a dobrou kondici. Himálaje nejsou jen domovem sněhu, ale také domovem výjimečných bylin.

Více informací

PACHAKA - Odvykání a abstinenční příznaky

Čaj proti závislosti na návykových látkách. Snižuje abstinenční příznaky: neklid, nervozitu, podrážděnost, skleslost, útlum a stavy deprese. Pomáhá odvykat cigaretám, alkoholu a drogám.

Více informací

PITTA TEA - Antistres pro uklidnění a vyrovnanost

Snižuje pocit tělesné horkosti. Ochlazuje organizmus a omezuje pocení. Podporuje dobré trávení a vyměšování. Působí proti žaludečním bolestem, vředům a pálení žáhy. Ulevuje při střevních potížích, průjmu a hemeroidech.

Více informací

RAJANI - Mozkové poruchy

Čaj při neurologických poruchách mozku. Pomáhá udržovat ostražitost a odolnost nervového systému. Přispívá k regeneraci nervových vláken a psychické relaxaci. Přispívá odstraňovat únavu, ztuhlost končetin a křečovité stahy.

Více informací

RANJAKA - Chudokrevnost

Podpůrný čaj při chudokrevnosti s bylinou Nagakeshara zvanou "železné dřevo". Doplňuje potřebné množství železa do krevního oběhu. Posiluje funkci sleziny, čistí krev a podporuje krvetvorbu. Zvyšuje odolnost proti infekcím a zánětům.

Více informací

SHALARI - Dna a kloubní otoky

Podpůrný čaj při výskytu dny a kloubních otoků. Snižuje bolesti kloubů a jejich zánětlivost. Prohřívá kloubní aparát. Snižuje hladinu kyseliny močové v krvi a následně v tělesných tkáních a kloubech.

Více informací

SHATAPUSHPI - Absence menstruace

Podpůrný čaj při nepravidelném menstruačním cyklu. Pomáhá obnovení pravidelného rytmu při absenci menstruace. Snižuje stres, napětí, neklid a rozrušenost. Povzbuzuje zdravou činnost ženských orgánů.

Více informací

SHATAWARI - Onkologická terapie

Posiluje odolnost organizmu v průběhu léčby chemoterapií a přispívá k regeneraci sil po jejím dokončení. Podpůrný čaj při onkologické léčbě. Omezuje nekontrolovaný růst buněk a příznivě působí na ochranu tělesných tkání. Posiluje odolnost organismu v

Více informací

SHERPA TEA - Horská síla

Posiluje organizmus a regeneruje fyzické síly. Povzbuzuje při únavě a dodává energii. Příjemně prohřívá organizmus. Šerpové z himálajské oblasti Solu Khumbu pochází původně z východního Tibetu.

Více informací

TIBETAN TEA - Elixír harmonie

Harmonizuje energetický systém organizmu. Podporuje psychickou rovnováhu. Regeneruje tělesné funkce organizmu. Podle tradiční tibetské medicíny založené na ajurvédských principech je hmotná existence složena z pěti živlů: éteru, vzduchu, ohně, vody a

Více informací

TULSI - Nachlazení a krční oblast

Chuťově oblíbený čaj s tradiční posvátnou bylinou Tulsi známou jako "bazalka svatá". Příznivě působí na celkovou ochranu dýchacích cest. Pomáhá při nachlazení, kašli a bolestech v krku.

Více informací

UDANA - Regenerace a rekonvalescence

Čaj na obnovu fyzických sil organizmu. Pomáhá při chronické únavě a slabé výkonnosti. Odstraňuje pocit vyčerpání a snižuje potřebu nadměrného spánku. Povzbuzuje při zvýšené tělesné námaze a pracovním zatížení.

Více informací

VYANA - Krevní oběh a prokrvení tkání

Čaj k regeneraci oběhového a nervového systému. Rozšiřuje cévy a zvyšuje pevnost a pružnost jejich stěn. Zlepšuje místní prokrvení tkání a podporuje proces buněčné výživy. Pomáhá při vazoneuróze - nedokrvení horních a dolních končetin.

Více informací

Venuregen čaj

bylinný čaj na křečové žíly

Více informací

Ahmad Contemporary Royal Afternoon 20x2g ALU

Klasická směs cejlonského, assámského a darjelingu.

Více informací

Ahmad Contemporary Chai Spice 20x2g ALU

Kvalitní černý čaj Assam ochucený hřebíčkem, zázvorem a kardamomem.

Více informací

Ahmad Key Lime 15x1,8g pyramid. sáčky

Zelený čaj ochucený limetkou a citronovou kůrou.

Více informací

Hampstead Chai směs orientálního koření BIO 20ks

Osvěžující silný zelený čaj z indické provincie Darjeeling doplněný povzbuzující směsí orientálních bylinek a aromatického východního koření. Směs pro přípravu tradičního orientálního čaje Masala.

Více informací

Hampstead Chai černý čaj s orientálním kořením BIO 20ks

Povzbuzující silný černý čaj z indické provincie Darjeeling doplněný tradiční směsí orientálních bylinek a aromatického východního koření. Směs pro přípravu tradičního orientálního čaje Masala.

Více informací

Hampstead Tea London selekce černých čajů BIO 20ks

Selekce černých čajů Hampstead Tea London obsahuje výběr lahodných čajů Darjeeling, Assam, Earl Grey a English Breakfast.

Více informací

Hampstead Tea London zelený čaj BIO 20ks

Osvěžující čistý zelený čaj z indické provincie Dajeeling s detoxikačními účinky, bohatý na antioxidanty. Nefermentovaný.

Více informací

Hampstead Tea London zelený čaj s kakaovými slupkami BIO 20ks

Povzbuzující, osvěžující zelený čaj z indické provincie Dajeeling s kakaovými slupkami s překvapivě příjemným čokoládovým podtónem.

Více informací

Hampstead Tea London English Breakfast černý čaj BIO 20ks

Výrazná a plná chuť pečlivě namíchaných černých čajů Darjeeling a Assam ze severní Indie.

Více informací

Podobné fráze:

caje english tea shop red bush chai  •  pangea tea shrek 24 g porcovane caje  •  caje caje cd import  •  caje gresik  •  caje lipton  •  pecene caje  •  cerne caje  •  druhy caje  •  ibisek caje  •  ostrov caje  •  pribeh caje  •  milec caje  •  www caje cz  •  caje leros  •  caje sleva  •  detske caje  •  sypane caje  •  konopi caje  •  leros caje  •  levne caje  •  party caje  •  peceni caje  •  prodej caje  •  dozy na caje  •  siska caje  •  balene caje  •  baleni caje  •  caje gatuzo  •  oxalis caje  •  strom z caje  •