Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Čaje  >  Salvia Paradise

Čaje Salvia Paradise

Nalezeno:    4631 produktů

Salvia Paradise Dračí krev kapky 25ml

<p><strong>100% čistý latex </strong></p> <p><strong>Sangre de Drago</strong> (Dračí krev) je čistý kapalný latex z peruánského stromu <strong>Croton lechleri</strong>, který domorodci v Peru a jiných částech Jižní Ameriky používají jako řešení například kožních problémů.</p> <p>Spektrum použití dračí krve je velmi široké. Latex je sbírán za úsvitu, vytéká při poranění stromu. Mízu strom vylučuje na <strong>svou obranu a k hojení, </strong>což objevili i tamější domorodci a v tomto smyslu ji za...

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Salvia Paradise Pampeliška lékařská kořen mletý 100g

<p>Pampeliška neboli smetanka lékařská je bylina dorůstající výšky až 40 cm. Jedná se <br /> o prehistoricky starou a velice známou rostlinu, která je hojně rozšířená po celém území České republiky, proto je také často považována za rostlinu plevelnou.</p> <p>V tradiční medicíně je však smetankový kořen velice ceněný a je vhodný zejména <strong>pro udržení normálních trávicích funkcí – působí jako prebiotikum</strong>. Pampeliška lékařská se dále používá jako účinný <strong>antioxidant</strong>...

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Chicco Tampóny antibakteriální 30 ks

Antibakteriální tampony obsahují super absorpční mikro-perličky, které zachytí pronikající vlhkost mléka, které vytéká ven vmezičase mezi kojením.

Více informací

Dárková kolekce Pečené čaje Staročeské, 6ks

Exkluzivní dárková kolekce plná těch nejchutnějších staročeských novoměstských pečených čajů.

Více informací

Dárková sada Babiččin ovocný čaj, 4x55ml

Dárková variace tradičních pečených čajů dle receptůr našich babiček. Skvělý dárek, který zachutná i potěší.

Více informací

Bio Matcha Tea Gourmet 1 kg

Bio Matcha Tea Gourmet je určen pro cukráře, pekaře, restaurace a ty z Vás, kteří jsou schopni takto velké balení rychle zpracovat, jinak na vzduchu zoxiduje.

Více informací

Bio Matcha Tea Mini 30 g

Bio Matcha Tea Mini obsahuje 15 kusů 2g sáčků. Je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí Matcha Tea vyzkoušet nebo věnovat blízkým jako zdravý dárek.

Více informací

Černé Zlato Faraónů Olej ze semen Černucha Setá (Černý kmín - Nigella sativa) – 100 %

Doplněk stravyLegendární olej faraonů starověkého Egypta. Kleopatra a Nefertiti oceňovaly jeho účinky pro krásu, Hippokratés a Avicenna zase výrazný terapeutický efekt.Ať již považujeme tyto zdroje za pověry, nebo za znalosti prověřené tisíci let, jisté je, že obsahem významných účinných látek se olej z černuchy seté řadí mezi mimořádné prostředky pro péči o zdraví a krásu.

Více informací

Podobné fráze: