Kde jsem: Katalog > Měsíčková mast 50 ml

Měsíčková mast 50 ml

Obrázek není k dispozici
Koupit za 64 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
64 Kč
Proslulá tradiční mast určená pro citlivou, suchou a normální pleť. Měsíček lékařský a dalších 5 účinných rostlinných extraktů má vynikající ochranné, zklidňující, regenerační a granulační účinky na pokožku. Měsíčková mast má díky obsahu účinných rostlinných extraktů vynikající ochranné, zklidňující, regenerační a granulační účinky na pokožku.Mast můžete užívat jako masážní prostředek. Pravidelná...

Doporučujeme

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Měsíčková mast 50 ml

Proslulá tradiční mast určená pro citlivou, suchou a normální pleť. Měsíček lékařský a dalších 5 účinných rostlinných extraktů má vynikající ochranné, zklidňující, regenerační a granulační účinky na pokožku.
Měsíčková mast má díky obsahu účinných rostlinných extraktů vynikající ochranné, zklidňující, regenerační a granulační účinky na pokožku.Mast můžete užívat jako masážní prostředek. Pravidelná masáž od kotníků směrem ke kolenům příznivě působí zevně na cévy dolních končetin.Měsíčková mast dále pomáhá při péči o pokožku (např. při spáleninách, ekzémech či jiných kožních potíží). Výborně poslouží v případě ztvrdlé pokožky – velmi účinně totiž vypíná kůži. Měsíčkovou mast můžete také užívat k péči o pooperační jizvy a pahýly.

Podobné fráze: