Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Cyklistika  >  Cyklistické příslušenství  >  Náhradní díly jízdních kol  >  Brzdy ke kolům

Brzdy ke kolům

Výrobci:

Shimano  •  Sram  •  Kool-stop  •  Goldfren  •  A2z  •  Avid  •  Alligator  •  Tektro  •  Ashima  •  BBB
Nalezeno:    125 produktů

Shimano SM-RT64

Brzdový kotouč, center lock, Shimano

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Shimano Brzdový kotouč SM-RT86 Deore XT 180mm

<p>- Kotouč určený pro diskové brzdy<br /> - Způsob uchycení k náboji: 6 šroubů<br /> - Průměr 180mm<br /> - Kompatibilita pro brzdové destičky: polymer i kov<br /> - Materiál: ušlechtilá ocel + Alu matice<br /> - Technologie Ice pro vyšší životnost destček a tišší brždění. Tato technologie vrstveného kotouče výrazně snižuje teplo v brzdovém systému. Díky tomu je omezeno vadnutí a dosaženo stabilních vlastností i při dlouhých sjezdech.<br /> - Balení: original Shimano krabička<br /> - Určeno pr...

Více informací
od 989 Kč
Koupit nejlevněji

Shimano Brzdové destičky J02A polymer

brzdové destičky SHIMANO J02A, polymer s chladičem, Ice-Tec

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Shimano M396

SHIMANO brzda - kotoučová přední set M396 - kompletníKomplet obsahuje:Třmen BR-M395 přední s destičkami bez chladiče + levou brzdovou páku BL-M396 - propojeno hadicí 100cm a naplněno brzdovým olejem Shimano, odvzdušněnoAdaptér není součástí baleníBarva: černáSpojovací materiál je součástí balení

Více informací
od 949 Kč
Koupit nejlevněji

SRAM Centerline

Brzdový kotouč - centerlock - SRAM

Více informací
od 779 Kč
Koupit nejlevněji

SRAM Guide RSC

SRAM brzdová hadice

Více informací
od 749 Kč
Koupit nejlevněji

Brzdové destičky BBB DiscStop BBS-491

Vysoce výkonné brzdové destičky. Sintrované = spékané destičky: vysoce výkonné brzdové destičky.Kompatibilní s: Hayes Stroker Carbon, Stroke Trail a Stroker Gram.Podávají plný brzdný výkon jen v těch nejtěžších podmínkách.Pro maximální výkon potřebují teplo vzniklé při brždění, perfektní pro freeride nebo downhill.

Více informací

Brzdové gumičky KLS CONTROLSTOP V-01 cartridge (pár)

..., Trekking (Cross). Kazetové brzdové gumičky s vyměnitelnými gumkami. PSC (power, safe, control) technologie - pro kratší brzdnou dráhu. DUALSTOP technologie - pro vysokou účinnost ve všech podmínkách: šedá směs má vynikající brzdné vlastnosti za mokra / červená směs brzdí za sucha. Samočistící profil - speciálně tvarovaný profil gumiček odvádí vlhkost a stírá nečistoty z ráfku, čímž zabezpečuje plynulé brzdění. Nerezonují - drobné perforace zajišťují brzdění bez nepříjemných zvuků. Délka: 72mm.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-07S, sintrované (pár)

Pro kotoučové brzdy HAYES Prime Expert. Do náročných podmínek. Kombinace směsí různých tvrdostí pro úpravu síly brzdění. Rychlé zaběhnutí. Trvanlivé.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-08S, sintrované (pár)

Pro kotoučové brzdy KLS Helix 3, Helix 7, HAYES Sole, HAYES MX1, HAYES MX2. Do náročných podmínek. Kombinace směsí různých tvrdostí pro úpravu síly brzdění. Rychlé zaběhnutí. Trvanlivé.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-05, organické (pár)

Pro kotoučové brzdy HAYES Stroker Trail. Zpevněné kevlarem pro vyšší odolnost a stabilitu výkonu. Univerzální směs s keramickou příměsí. Zesílená ocelová zadní destička.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-07, organické (pár)

Pro kotoučové brzdy HAYES Prime Expert. Zpevněné kevlarem pro vyšší odolnost a stabilitu výkonu. Univerzální směs s keramickou příměsí. Zesílená ocelová zadní destička.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-08, organické (pár)

Pro kotoučové brzdy KLS Helix 3, Helix 7, HAYES Sole, HAYES MX1, HAYES MX2. Zpevněné kevlarem pro vyšší odolnost a stabilitu výkonu. Univerzální směs s keramickou příměsí. Zesílená ocelová zadní destička.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-09, organické (pár)

Pro kotoučové brzdy FORMULA ORO. Zpevněné kevlarem pro vyšší odolnost a stabilitu výkonu. Univerzální směs s keramickou příměsí. Zesílená ocelová zadní destička.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-11, organické (pár)

Pro kotoučové brzdy FORMULA Louise, Magure Julie. Zpevněné kevlarem pro vyšší odolnost a stabilitu výkonu. Univerzální směs s keramickou příměsí. Zesílená ocelová zadní destička.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-12S, sintrované (pár)

Pro kotoučové brzdy FORMULA Julie, Magura Clara 2001-2, Louise 2002, Louise FR. Do náročných podmínek. Kombinace směsí různých tvrdostí pro úpravu síly brzdění. Rychlé zaběhnutí. Trvanlivé.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-12, organické (pár)

Pro kotoučové brzdy FORMULA Julie, Magura Clara 2001-2, Louise 2002, Louise FR. Zpevněné kevlarem pro vyšší odolnost a stabilitu výkonu. Univerzální směs s keramickou příměsí. Zesílená ocelová zadní destička.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-03, organické (pár)

Pro kotoučové brzdy SHIMANO XTR M975, M966, M965, XT M775, M765, SLX M665, LX M585, Deore M535, Saint M800, Hone M601, Tektro Dash, Tektro Parabox. Zpevněné kevlarem pro vyšší odolnost a stabilitu výkonu. Univerzální směs s keramickou příměsí. Zesílená ocelová zadní destička.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-03S, sintrované (pár)

Pro kotoučové brzdy SHIMANO XTR M975, M966, M965, XT M775, M765, SLX M665, LX M585, Deore M535, Saint M800, Hone M601, Tektro Dash, Tektro Parabox. Do náročných podmínek. Kombinace směsí různých tvrdostí pro úpravu síly brzdění. Rychlé zaběhnutí. Trvanlivé.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-01, organické (pár)

Pro kotoučové brzdy AVID Elixir 1/3/5/7/9.R/CR/CR AVID DB3/DB5 MAG/SRAM X0/XX. Zpevněné kevlarem pro vyšší odolnost a stabilitu výkonu. Univerzální směs s keramickou příměsí. Zesílená ocelová zadní destička.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-01S, sintrované (pár)

Pro kotoučové brzdy AVID Elixir 1/3/5/7/9.R/CR/CR AVID DB3/DB5 MAG/SRAM X0/XX. Do náročných podmínek. Kombinace směsí různých tvrdostí pro úpravu síly brzdění. Rychlé zaběhnutí. Trvanlivé.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-14 organické (pár)

Pro kotoučové brzdy Shimano XTR M985, XT M785, SLX M675, SLX M666, Deore M615, FSA K-Force DB-XC-9000, FSA Afterburner DB-XC-9150. Zpevněné kevlarem pro vyšší odolnost a stabilitu výkonu. Univerzální směs s keramickou příměsí. Zesílená ocelová zadní destička.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-14S sintrované (pár)

Pro kotoučové brzdy Shimano XTR M985, XT M785, SLX M675, SLX M666, Deore M615, FSA K-Force DB-XC-9000, FSA Afterburner DB-XC-9150. Do náročných podmínek. Kombinace směsí různých tvrdostí pro úpravu síly brzdění. Rychlé zaběhnutí. Dlouhá životnost.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-05S, sintrované (pár)

Pro kotoučové brzdy HAYES Stroker Trail. Do náročných podmínek. Kombinace směsí různých tvrdostí pro úpravu síly brzdění. Rychlé zaběhnutí. Trvanlivé.

Více informací

Brzdové destičky KLS D-11S, sintrované (pár)

Pro kotoučové brzdy FORMULA Louise, Magure Julie. Do náročných podmínek. Kombinace směsí různých tvrdostí pro úpravu síly brzdění. Rychlé zaběhnutí. Trvanlivé.

Více informací

Brzdové destičky PROMAX Hayes HFX,DC600-900

brzdové destičky KB PROMAX- pro Promax DC 600/700/800/900- Hayes HFX-series

Více informací

Shimano Altus BR-M365 přední komplet bez adaptéru

SHIMANO brzda - kotoučová přední set Altus M365 - kompletníKomplet obsahuje:Třmen BRM365 přední s destičkami bez chladiče + levou brzdovou páku BLM365 - propojeno hadicí 100cm a naplněno brzdovým olejem Shimano, odvzdušněnoAdaptér není součástí baleníBarva: černáSpojovací materiál je součástí balení

Více informací

N/A brzdová páka MTB P+L V-br Al gel Tektro černé

Brzdové páky Tektro TK-CL530-TS MTB brzdové páky vhodné pro V-BRAKE brzdy. Jistý úchop díky pogumovanému tělu páky. Materiál: alu Barva: černá Sada obsahuje pravou a levou brzdovou páku. Určeno pro odborný servis

Více informací

brzda kotoučová PROMAX přední mechanická 160mm

Přední mechanická kotoučová brzda PROMAXDestičky součástí baleníPro kotouče 160 mmNastavitelná délka brzdového kabelu bez nářadíBarva: černáBalení: servisní v sáčkuUrčeno pro odborný servis

Více informací

brzda kotoučová PROMAX zadní mechanická 160mm

Zadní mechanická kotoučová brzda PROMAXDestičky součástí baleníPro kotouče 160 mmNastavitelná délka brzdového kabelu bez nářadíBarva: černáBalení: servisní v sáčkuUrčeno pro odborný servis

Více informací

brzdy cestovní 4RACE Al 73-91mm přední + zadní

Cestovní Al - hliníkové brzdové čelisti - pár rozsah 73-91 mm hmotnost: 170 g / 1 kus přední 51mm zadní 31mm

Více informací

brzda Shimano BR-CX50 cyklocrosss SP1

Cyklocrossová brzda CX50 přední nebo zadní bez seřizovacího šroubu SM-CB70

Více informací

špalíky SunRace BSRS 55mm silniční cartridge

- Brzdové špalíky SunRace- Hliníková cartridge - vyměnitelné gumičky- Délka: 55 mm- Typ uchycení: šroub- Použití: silniční- Barva: černá- Hmotnost páru: cca 47 g- Balení: karta SunRace- Určeno pro odborný servis

Více informací

špalíky-gumičky SunRace BPRX2 GPII silniční

- Brzdové špalíky-gumičky SunRace BPRX2 GPII- Délka: 55 mm- Použití: silniční- Barva: černá- Hmotnost páru: 12 g- Balení: blistr SunRace- Určeno pro odborný servis

Více informací

špalíky SunRace BSM96 70mm MTB cartridge

- Brzdové špalíky SunRace- Hliníková cartridge - vyměnitelné gumičky- Délka: 70 mm- Typ uchycení: šroub- Použití: MTB- Barva: černo-červeno-šedá- Hmotnost páru: cca 56 g- Balení: karta SunRace- Určeno pro odborný servis

Více informací

špalíky-gumičky SunRace BPRZ3 silniční SwissStop, pro carbonové ráfky

- Délka: 55 mm- Použití: Silniční pro karbonové ráfky- Barva: žlutá- Hmotnost páru: 12 g- Balení: blistr SunRace- Určeno pro odborný servis

Více informací

špalíky BBB CarbStop 4v1 silniční

Vysoký brzdný výkon pro karbonové ráfky.Speciální směs pro vysoký brzdný výkon a delší životnost ve srovnání s běžnými brzdovými botkami.Až o 20% více brzdného výkonu za mokrých podmínek.Nezanechává stopy po brždění.4 v 1, sada pro př. a z. brzd.Kompatibilní s: BBB CrossStop, BBB TechStop, Shimano, SRAM a Campagnolo.2 páry v sadě.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-54 SH XT,XTR,LX,...

...M601a Tektro Dash a Parabox.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-35 Magura Louise

...P 2009 a Marta series 2009.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-56S SH XTR,XT,SLX

... FSA Afterburner DB-XC-9150.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

Shimano-servis brzdové destičky Shimano DURA-ACE L04C kovové original balení

Brzdové kovové destičky L04C vhodné pro třmeny: BR-R9170, BR-R8070, BR-R7070, BR-4770, BR-RS805, BR-RS505, BR-RS405 BR-RS305, BR-U5000, BR-RX810, BR-RX400 Pro řadu: DURA-ACE, SHIMANO ULTEGRA, SHIMANO 105, SHIMANO TIAGRA, SHIMANO GRX Úroveň brzdné síly: +++++ - Tvrdá směs - Dlouhá životnost - Vysoká účinost v náročných podmínkách - Určeno pro blátivé a písčité prostředí 2-pístové

Více informací

hadička hydraulických brzd Shimano SM-BH90-JK-SSR 1000mm černá original balení

- Brzdová hydraulická hadička Shimano - Typ: SM-BH90 - Určeno pro brzdy: Dura-Ace, Ultegra, 105 - Délka hadičky: 1000mm - Barva: černá - Balení obsahuje: 1x hadičku s 1 upevňovacím šroubem (Banjo konektor), 1x dutý šroub, 1x Olive, 1x trn, 1x matice, 1x  víčko, 3x O-Ring, 1x TL-BH61 - Balení: original krabička Shimano- Original SHIMANO produkt balený v krabičce s kódem EAN. Krabička je opatřena eurozávěsem.- Určeno k odbornému servisu

Více informací

hadička hydraulických brzd Shimano SM-BH59-SB R785 1700mm + příslušenství černá

- Brzdová hydraulická hadička Shimano - Typ: SM-BH59 - Určeno pro brzdy: R785 a jiné používající tento typ - Délka hadičky: 1700mm - Barva: černá - Balení obsahuje: 1x hadičku s 1 upevňovacím šroubem (Banjo konektor), 1x dutý šroub, 1x Olive, 1x trn, 1x matice, 1x víčko, 3x O-Ring, 1x TL-BH61 - viz foto - Balení: original krabička Shimano - Určeno pro odborný servis

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-36 Magura MT2,MT4..

...ra MT2, MT4, MT6 a MT8. V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest). T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50. T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55. Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-442 Avid Code

...id Code 2011-2014 a Code R.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

hadička hydraulických brzd Shimano SM-BH59-JK-SS MTB 1700mm + přísl. černá

- Brzdová hydraulická hadička Shimano - Typ: SM-BH59-JK-SS - Určeno pro brzdy: M535, M585, M600, M775, M975 a jiné používající tento typ - Délka hadičky: 1700mm - Barva: černá - Balení obsahuje: 1x hadičku, 2x oliva, 2x trn, 2x ořech Union, 1x víčko, 1x TL-BH61 - viz foto - Určeno k odbornému servisu - Original SHIMANO produkt balený v krabičce s kódem EAN. Krabička je opatřena eurozávěsem.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-492 Hayes Stroker

... Hayes Stroker Ryde a Dyno.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

špalíky BBB UltraStop 4v1 silniční

Vysoce výkonné brzdové destičky.Až o 20% více brzdného výkonu za mokrých podmínek.Odolné proti vysokým teplotám.4 v 1, sada pro př. a z. brzdu.Kompatibilní s: BBB CrossStop, BBB TechStop, Shimano, SRAM a Campagnolo.2 páry v sadě.

Více informací

hadička hydraulických brzd Shimano SM-BH90-SB 1000mm XT-M785 černá original bale

- Brzdová hydraulická hadička Shimano - Typ: SM-BH90-SB 3 - Určeno pro brzdy: XTR M987, M985, XT, Alfine, SLX a jiné používající tento typ - Délka hadičky: 1000mm - Barva: černá - Balení obsahuje: 1x hadičku s 1 upevňovacím šroubem (Banjo konektor), 1x dutý šroub, 1x Olive, 1x trn, 1x matice, 1x víčko, 3x O-Ring, 1x TL-BH61 - viz foto - Balení: original Shimano krabička - Určeno pro odborný servis

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-58 Hope Tech

...Tech X2 / Mini X2 a Tech V2.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

hadička hydraulických brzd Shimano SM-BH59-JK-SS MTB 1000mm + přísl. černá

- Brzdová hydraulická hadička Shimano - Typ: SM-BH59-JK-SS - Určeno pro brzdy: M535, M585, M600, M775, M975 a jiné používající tento typ - Délka hadičky: 1000mm - Barva: černá - Balení obsahuje: 1x hadičku, 2x oliva, 2x trn, 2x ořech Union, 1x víčko, 2x matice - viz foto - Určeno k odbornému servisu - Original SHIMANO produkt balený v krabičce s kódem EAN. Krabička je opatřena eurozávěsem.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-56TShimano XTR M9020,..

Kompatibilní s: Shimano XTR M9020, XTR M9000, XTR BR-M987, XTR BR-M978, XTR BR-M985, XT M8000, XT M785, XT BR-RS785, SLX M675, SLX M666, Deore M615, BR-CX77, Alfine BR-S700, BR-R517, BR-R317, BR-R315 a BR-R515. FSA K-Force DB-XC-9000, K-Force TX-9000 a Afterburner DB-XC-9150. Tektro HD-7910.Vyrobeno z naší vysoce výkonné organické směsi Performance Organic,aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku v celosvětových konkurenčních podmínkách.2 kusy v sadě.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-36E Magura MT2,MT4,MT4e..

Vyrobeno z naší vysoce výkonné organické směsi Performance Organic,aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku v celosvětových konkurenčních podmínkách.Tento produkt splňuje předpisy NEN-EN 15194: 2017 pro e-biky.Kompatibilní s: Magura MTS, MT2, MT4, MT4e, MT Flatmount, MT6, MT6 HC, MT8, MT8 SL, MT8 SL Flatmount, MT8 Pro, MT Sport, MT Trail Sport (zadní), MT Trail SL (zadní) a MT8 Carbon/MT Trail carbon (zadní). Campagnolo Super Record, Records EPS, Record, Chorus a Potenza 11 Disc.2 kusy v sadě.

Více informací

brzdový kotouč BBB Powerstop 203mm

203 mm.Průmyslově opracovaná nerezová ocel.Wave design, velká brzdná plocha a skvělý odvod tepla.Kompatibilní s většinou diskových brzdných systémů.

Více informací

brzdový kotouč Promax 180mm + šrouby original balení

Brzdový kotouč PROMAXUchycení: 6 děrPrůměr: 180 mmHmotnost: 104 gMateriál: ocelŠrouby a klíč součástí baleníBalení: originální karta PromaxUrčeno pro odborný servis

Více informací

špalíky-gumičky BBB HydroStop

- Brzdové špalíky-gumičky BBB HydroStop- Délka: 49 mm- Použití: MTB, trekking- Kompatibilita: ráfkové hydraulické brzdy Magura- Barva: černá- Hmotnost páru: 19 g- Balení: 2 páry na blistru BBB- Určeno pro odborný servis

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-56 SH XTR,XT,SLX

... FSA Afterburner DB-XC-9150.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-491 Hayes Stroker

... hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.odelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

Brzda Shimano Alivio BR-T4000 přední černá 16mm

Brzdová přední čelist ShimanoSada Shimano: T4000 - pro Altus, Acera, Alivio.....Určeno pro trekkingové / MTB sadyTyp čelisti: V-BrakeMateriál: AlDélka šroubu: 16mmBoční rozměr: 107mmBrzdové špalky: S65TBarva: černá

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-36S Magura MT2,MT4..

...pro freeride nebo downhill.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

hadička hydraulických brzd Shimano SM-BH90-SB 1700mm XT-M785 černá original bale

- Brzdová hydraulická hadička Shimano - Typ: SM-BH90-SB 3 - Určeno pro brzdy: XTR M987, M985, XT, Alfine, SLX a jiné používající tento typ - Délka hadičky: 1700mm - Barva: černá - Balení obsahuje: 1x hadičku s 1 upevňovacím šroubem (Banjo konektor), 1x dutý šroub, 1x Olive, 1x trn, 1x matice, 1x víčko, 3x O-Ring, 1x TL-BH61 - viz foto - Balení: original Shimano krabička - Určeno pro odborný servis

Více informací

adaptér brzdového kotouče BBB PowerMount 180mm

Adaptér umožňující standardní 160mm montáž upravit pro 180mm kotouč. Dva šrouby součástí balení.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-76T Tektro IOX,..

Kompatibilní s: Tektro IOX, LYRA a Novela > 2010.Vyrobeno z naší vysoce výkonné organické směsi Performance Organic,aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku v celosvětových konkurenčních podmínkách.2 kusy v sadě.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-43T Avid Ball Bearing(BB)3..

Kompatibilní s: Avid Ball Bearing (BB) 3, Ball Bearing (BB) 5. Promax DSK-710.Vyrobeno z naší vysoce výkonné organické směsi Performance Organic,aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku v celosvětových konkurenčních podmínkách.Tyto brzdové destičky jsou vhodné pouze pro brzdové kotouče z nerezové oceli.2 kusy v sadě.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-76 Tektro IOX/LYRA

...LYRA a Novela 2010 a starší.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

špalíky BBB TechStop silniční cartridge 3-barevné

- Brzdové špalíky BBB TechStop- Délka: 53 mm- Typ uchycení - imbus šroub- Použití: silniční- Kompatibilita: Shimano/SRAM- Barva: černá-tmavě šedá-šedá- Hmotnost páru: 31 g- Balení: 2 páry na blistru BBB- Určeno pro odborný servis

Více informací

Shimano-servis brzdové destičky Shimano H03A polymer+chladič original balení

Polymerové destičky H03A s chladičem nejen pro modely Shimano Vhodné pro tyto sady Shimano: BR-M8020, BR-M820, BR-M640 a jiné typy kompatibilní se Shimanem Materiál: polymer Destičky jsou odolné a mají trvale dobrý výkon za sucha i mokra Vysoká účinnost v náročných podmínkách, pro blátivé a písčité prostředí Balení: blistr Shimano Určeno k odbornému servisu Original SHIMANO produkt balený v krabičce s kódem EAN. Krabička je opatřena eurozávěsem.

Více informací

hadička hydraulických brzd Shimano SM-BH90-JK-SSR 1700mm černá original balení

- Brzdová hydraulická hadička Shimano - Typ: SM-BH90-JK-SSR - Určeno pro brzdy: Dura-Ace, Ultegra, 105 - Délka hadičky: 1700mm - Barva: černá - Balení obsahuje: 1x hadičku, 2x oliva, 2x trn, 1x ořech Union, 1x víčko, 1x TL-BH61 - viz foto - Balení:servisní v sáčku - Určeno pro odborný servis

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-77 Tektro Auriga

..., Auriga TWIN a Suntour DB8.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

Shimano-servis brzdové destičky Shimano XTR N03A polymer original balení

Brzdové polymerové destičky N03A vhodné pro třmeny: BR-M9120, BR-M8120, BR-M7120 Pro řadu: XTR, SHIMANO DEORE XT, SLX Úroveň brzdné síly: ++++ - Poddajné složení - Nižší hlučnost - Důraz na jemné dávkování - Určeno pro použití za sucha i za mokra 4-pístové

Více informací

Shimano-servis brzdové destičky Shimano XT, XTR, SLX M07Ti polymer original balení

...lymerové neboli resin destičky M07Ti nejen pro modely Shimano Vhodné pro tyto sady Shimano: BR-M975, BR-M966, BR-M965, BR-M775, BR-M765, BR-M665, BR-M595, BR-M585, BR-M535, BR-S501, BR-S500, BR-T665 a jiné typy kompatibilní se Shimanem Materiál: polymer/ resin - tyto destičky jsou tišší než ty ze spékaných kovů, má jemnější dávkování Použití za sucha i mokra Balení: blistr Shimano Určeno k odbornému servisu Original SHIMANO produkt balený v krabičce s kódem EAN. Krabička je opatřena eurozávěsem.

Více informací

Shimano-servis brzdové destičky Shimano XT, XTR, SLX G04S kovové original balení

...imano Vhodné pro tyto sady Shimano: BR-M9000, BR-M9020, BR-M987, BR-M985, BR-M8000, BR-M785, BR-M675, BR-M666, BR-M615, BR-S700, BR-R785, BR-RS785, BR-CX75, BR-R515, BR-R315 a jiné typy kompatibilní se Shimanem Materiál: kov Destičky jsou odolné a mají trvale dobrý výkon za sucha i mokra Vysoká účinnost v náročných podmínkách, pro blátivé a písčité prostředí Balení: blistr Shimano Určeno k odbornému servisu Original SHIMANO produkt balený v krabičce s kódem EAN. Krabička je opatřena eurozávěsem.

Více informací

Shimano-servis brzdové destičky Shimano DURA-ACE L03A polymer original balení

...ové neboli resin destičky L03A nejen pro modely ShimanoVhodné pro tyto sady Shimano: BR-R9170, BR-R8070, BR-RS805, BR-RS505, BR-RS405, BR-RS305, BR-U5000Materiál: polymer/ resin - tyto destičky jsou tišší než ty ze spékaných kovů, má jemnější dávkováníPoužití za sucha i mokraBalení: blistr ShimanoBalení obsahuje 1 pár destiček se závlačkou Náhrada za destičky L02A - o 40 % odolnějšíUrčeno k odbornému servisuOriginal SHIMANO produkt balený v krabičce s kódem EAN. Krabička je opatřena eurozávěsem.

Více informací

Shimano-servis brzdové destičky Shimano SAINT, ZEE H03C kovové original balení

Kovové destičky H03C s chladičem nejen pro modely Shimano Vhodné pro tyto sady Shimano: BR-M820, BR-M640 a jiné typy kompatibilní se Shimanem Materiál: kov Destičky jsou odolné a mají trvale dobrý výkon za sucha i mokra Vysoká účinnost v náročných podmínkách, pro blátivé a písčité prostředí Balení: blistr Shimano Určeno k odbornému servisu Original SHIMANO produkt balený v krabičce s kódem EAN. Krabička je opatřena eurozávěsem.  

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-66 Formula ORO

...ompatibilní s: Formula ORO. V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

brzdová páka Shimano SLX BL-M7100 levá original balení

Shimano brzdová hydraulická levá páka SLX BL-M7100Velikost páky: 2-prstováSystém uchycení řadící páčky: I-spec EVUrčeno pro použití brzdové kapaliny: minerální olej ShimanoUrčeno pro hadičku: SM-BH90-SBMNapojení hadičky: příméMateriál: AlHmotnost: 425gOriginal SHIMANO produkt balený v krabičce s kódem EAN. Krabička je opatřena eurozávěsem.Určeno k odbornému servisu

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-45 Hayes hydraulic

...ké a Promax mechanické MX1.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

Více informací

brzdové destičky BBB BBS-53 Deore hydraulic

Kompatibilní s: Shimano Deore M515, M525, M495, M485, M465, M415, C501, C601, M645, M475,M995 hydraulické a Tektro Draco, Auriga PRO, Auriga COMP, Orion a Giant MPH Root.

Více informací

brzdy silniční Al PROMAX 38-50mm stříbrné přední+zadní

Brzdy silniční Kompletní sada - přední + zadní Mmateriál: Al hliník Rozsah: 38 - 50 mm Hmotnost: g Barva: stříbrná Balení: servisní v sáčku

Více informací

brzdy silniční Al PROMAX 43-60mm přední+zadní černé

Brzdy silniční Kompletní sada - přední + zadní Mmateriál: Al hliník Rozsah: 43 - 60 mm Hmotnost: g Barva: černá Balení: servisní v sáčku

Více informací

Podobné fráze: