Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Zimní sporty   >  Hokej  >  Brusle  >  WORKER Doty

WORKER Doty

od 1 490 Kč
Dámské zimní brusle WORKER Doty díky svému elegantnímu designu a zpracování v temnejších barvách padnou do oka každé ženě či dívce. Brusle navíc disponují barevně sladěným kožíškem v havraní černé barvě. Ten spolu se systémy Comfort a Thermo Fit plní zateplovací funkci a zvyšuje celkové pohodlí uvnitř boty. Navíc i minimalizuje otřesy. Brusle tak při jízdě působí příjemně, přirozeně a nezpůsobuje...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro WORKER Doty

Popis WORKER Doty

Dámské zimní brusle WORKER Doty díky svému elegantnímu designu a zpracování v temnejších barvách padnou do oka každé ženě či dívce. Brusle navíc disponují barevně sladěným kožíškem v havraní černé barvě. Ten spolu se systémy Comfort a Thermo Fit plní zateplovací funkci a zvyšuje celkové pohodlí uvnitř boty. Navíc i minimalizuje otřesy. Brusle tak při jízdě působí příjemně, přirozeně a nezpůsobuje otlaky.
Tato kvalitní bota je postavena na noži z certifikované nerezové oceli, čímž jsou zaručeny skvělé jízdní vlastnosti. Díky robustnímu šněrování snadno upevníte botu tak, aby pevně obepínala chodidlo a oblast nártu. Navíc systém Safety Ankle drží kotník ve skeletu brusle ve správné a bezpečné poloze. V neposlední řadě brusle zapůsobí i drobnými designovými detaily, jako je logo, otvory pro šněrování a kovové aplikace, provedenými ve zlatavé barvě. Dámské zimní brusle WORKER Doty jsou díky svým skvělým vlastnostem a povedenému designu oblíbeným modelem ledních bruslí.Technický popis:
vnější bota z PVC kůže
vnitřní bota s hřejivým kožíškem
pohodlné polstrování Comfort Fit
zateplení Thermo Fit
zoubky na noži pro odrážení
šněrování
systém pro správnou polohu kotníku Safety Ankle
atraktivní motiv
logo, otvory pro šněrování a kovové designové aplikace ve zlatavé barvě
nůž: z certifikované oceli (TÜV)
nosnost: 100 kg

Parametry WORKER Doty

Výrobce Worker

Podobné produkty

Podobné fráze: