Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Zimní sporty  >  Hokej  >  Brusle  >  Bauer Supreme 170

Bauer Supreme 170

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Brusle Bauer Supreme 170 jsou novým modelem pro sezónu 2014/2015 a využijí je zejména poloprofesionální a profesionální hráèi. V držácích TUUK Lightspeed Edge jsou zasazeny nože TUUK Super Stainless. Základem brusle je ultra lehká technická síovina, která tvoøí skelet brusle a vypadá skoro jako plast. Podílí se na snížení celkové homotnosti brusle a zároveò pøispívá k velmi úèinné ochrannì ...

Všechny nabídky pro Bauer Supreme 170

Popis Bauer Supreme 170

Brusle Bauer Supreme 170 jsou novým modelem pro sezónu 2014/2015 a využijí je zejména poloprofesionální a profesionální hráèi. V držácích TUUK Lightspeed Edge jsou zasazeny nože TUUK Super Stainless.
Základem brusle je ultra lehká technická síovina, která tvoøí skelet brusle a vypadá skoro jako plast. Podílí se na snížení celkové homotnosti brusle a zároveò pøispívá k velmi úèinné ochrannì chodidla.
Brusle jsou vybaveny pohodlným FORM-FIT 3-dílným plstìným jazykem. Jazyk je vybaven ochranou nártu ze speciální pìny o vysoké hustotì, který se pøizpùsobí tvaru chodidla a nikde netlaèí.
Vnitøní výstelka je vyrobena z Hydrophobic mikrovlákna, má antibakteriální úpravu a dokonale odvádí pot. 
Stélka FORM-FIT je vyrobena z velmi mìkkého a odolného materiálu. Speciální vložka má v oblasti paty stabilizaèní a opìrné místa a udržují tak nohu ve správné pozici. V pøední èásti v oblasti prstù je zóna s neklouzavým povrchem. Noha na stélce neklouže a není tolik namáhaná spodní èást chodidla. Pro dokonalý komfort je stélka v prostøední èásti bohatì perforovaná a odvádí tak pøebyteèné teplo a vlhkost pryè od pokožky.
Držáky nožù Bauer Tuuk LightSpeed Edge pøedstavují revoluèní design s možností jednoduché výmìny nože za pár vteøin bez použití náøadí. Držáky jsou kompatibilní se všemi noži Tuuk LightSpeed. Nové je také uložení nože v držáku, které umožòuje rychlejší skluz a menší oblouky.
Revoluèní systém rychlé výmìny nože Bauer Tuuk LightSpeed Edge
Nože TUUK Super Stainless mají dlouhou životnost a velmi ostré a nerezavìjící ostøí. Nože jdou snadno brousit a mìnit.
Potøebujete stejné brusle v menší velikosti? V nabídce máme také brusle Bauer Supreme 170 junior.
Brusle dodáváme ve dvou šíøkách. Šíøka D je urèena pro normální støednì širokou nohu. Šíøka EE je urèena pro hráèe se širší nohou. Pokud si nejste jisti šíøkou nohy objednejte si základní variantu D nebo se stavte na našich prodejnách v Praze a Brnì, kde v...

Parametry Bauer Supreme 170

Výrobce Bauer
Určení Dámské brusle jsou více uzpůsobené něžnému pohlaví, pánské bývají širší a dětské jsou určené pro nejmenší. Pánské

Podobné produkty

Podobné fráze: