Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Brašny a batohy pro notebooky  >  HP Essential Backpack H1D24AA

HP Essential Backpack H1D24AA

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Parametry Maximální velikost notebooku [palce]: 15,6 Rozměr [mm]: 419,1 x 317,5 x 127 Typ: batoh Ostatní parametry Určeno pro: Notebooky Batoh od firmy Hewlett-Packard je speciálně určen pro notebooky této firmy, použít ho však můžete i na notebooky jiných firem podobné velikosti. Batoh je vhodný zejména při cestování. S tímto výrobkem si již nebudete namáhat páteř nošením notebooku v ruce. Tento...

Všechny nabídky pro HP Essential Backpack H1D24AA

Popis HP Essential Backpack H1D24AA

EuroKing píše:

Batoh HP Essential je skvělým řešením pro studenty i obchodníky. Pěna o vysoké hustotě nabízí ochrannou polstrovanou oblast pro notebook s úhlopříčkou až 39,6 cm (15,6 palců). Polstrovaný ramenní popruh zajišťuje maximální pohodlí. Praktičnost je nedílnou součástí této brašny s malou vnitřní kapsou na zip, několika vnějšími kapsami, držáky na pera a vizitky a otvorem pro sluchátka.
Hmotnost 0,56 kg Rozměry (šířka x hloubka x výška) 41,91 x 31,75 x 12,7 cm
Co je obsaženo v krabici Batoh HP Essential; dokumentace
Záruka Omezená jednoletá záruka. Podporu můžete kontaktovat 24 hodin denně sedm dnů v týdnu telefonicky nebo prostřednictvím online formulářů. POZNÁMKA: Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. Podrobné informace získáte ve Středisku péče o zákazníky společnosti HP.
HP QuickSpecs .

Parametry HP Essential Backpack H1D24AA

Výrobce HP
Velikost úhlopříčky Velikost úhlopříčky notebooku v palcích. Jeden palec = 2.54 cm. 15.6"

Podobné produkty

Podobné fráze: