Bradop FELIXA I

0 %
(0 hodnocení)

Kvalitní jídelní židle s područkami Felixa I. je vyrobena z bukového masivu. Předností této židle je čalouněné tvarované opěradlo, které je velmi příjemné na opření. Zákazníci také oceňují nevšední tvar židle a vysokou výšku sezení 49 cm. Židle Felixa je v nabídce ve variantách také bez područek. Barvu dřeva a potahovou látku si můžete vybrat ze vzorníku ve fotogalerii. Vybrané barvy nám poté zapište v objednávce do poznámky. Na výběr jsou základní odstíny dřeva standard nebo příplatkové odstíny... Celý popis

Koupit za 4 416 Kč

Popis

Kvalitní jídelní židle s područkami Felixa I. je vyrobena z bukového masivu. Předností této židle je čalouněné tvarované opěradlo, které je velmi příjemné na opření. Zákazníci také oceňují nevšední tvar židle a vysokou výšku sezení 49 cm.
Židle Felixa je v nabídce ve variantách také bez područek.
Barvu dřeva a potahovou látku si můžete vybrat ze vzorníku ve fotogalerii. Vybrané barvy nám poté zapište v objednávce do poznámky.
Na výběr jsou základní odstíny dřeva standard nebo příplatkové odstíny exclusive (příplatek 20%). Na příplatkové odstíny bereme zálohu 40% před zadáním objednávky do výroby a jedná se o závaznou objednávku. Po zpracování objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu.
Židle je polstrovaná PUR pěnou a čalouněná kvalitní látkou Aston, která je velmi příjemná a pro snadnou údržbu má voděodolnou úpravu Maxi clean. Látka Aston je 100% polyester, má gramáž 400 g/m2 a otěruvzdornost 35.000 cyklů martindale. Látku Aston nabízíme v 18 barvách.
Ve vzorníku nabízíme také strukturovanou koženku Corsika, která má složení: 79% polyvinilchlorid, 19% polyester, 2% polyuretan, gramáž 600g/m2 a otěruvzdornost 120.000 cyklů martindale.
Kompletní vzorníky s větším výběrem látek jsou k dispozici na naší prodejně ve Valašském Meziříčí. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte naši prodejnu. Vzorníky můžeme případně také zaslat na zapůjčení domů.
Židle dodáváme ve smontovaném stavu. Konstrukce jsou pevné a jsou lepené již ve výrobě.
Zobrazit více

Podobné produkty