Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Boudy a klece pro psy  >  TRIXIE Bouda 83x87x101cm

TRIXIE Bouda 83x87x101cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 579 Kč
Porovnat 3 obchody
Velice pěkně vypadající dřevěná bouda pro psa z lazurované borovice. Vhodná pro: německé ovčáky, labradory, zlaté retrievery, rotweilery, dalmatiny a další. Olejovým nátěrem ošetřené dřevo je odolné vůči povětrnostním vlivům a zimě. Přesahující střecha chrání Vašeho psa před deštěm a průvanem a je potažena velmi odolnou krytinou.  Bouda má sedlovou střechu a je vyrobena ze dřeva ošetřeného ole...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro TRIXIE Bouda 83x87x101cm

Popis TRIXIE Bouda 83x87x101cm

Velice pěkně vypadající dřevěná bouda pro psa z lazurované borovice. Vhodná pro: německé ovčáky, labradory, zlaté retrievery, rotweilery, dalmatiny a další. Olejovým nátěrem ošetřené dřevo je odolné vůči povětrnostním vlivům a zimě. Přesahující střecha chrání Vašeho psa před deštěm a průvanem a je potažena velmi odolnou krytinou. 
Bouda má sedlovou střechu a je vyrobena ze dřeva ošetřeného olejovým nátěrem, stříška je z kvalitní krytiny. Optimální ochrana před deštěm a sněhem. Bouda má 8,5 cm vysoké dřevěné nožičky, které zabraňují pronikání chladu a vlhka. Nožičky jsou navíc opatřeny gumovými potahy, které chrání dřevo před dlouhodobým působením vlhkosti. Tato konstrukce pomáhá udržovat také cirkulaci vzduchu. Bouda se velmi snadno čistí a její montáž je velmi jednoduchá. K montáži Vám stačí pouze šroubovák.
* Vnější rozměry: 83 x 87 x 101 cm.
* Tloušťka stěn 1,2 cm.

Parametry TRIXIE Bouda 83x87x101cm

Výrobce Trixie

Podobné produkty

Podobné fráze: