Kde jsem:     >  Katalog   >  Mobilní telefony a kancelář   >  Mobily - příslušenství   >  Handsfree  >  Bondovky a náhlavní sady  >  Jabra Play

Jabra Play

od 890 Kč
Pod značkou Jabra můžeme najít nejmodernější náhlavní soupravy a příslušenství, od bezdrátových a standardních kancelářských souprav, až po profesionální headsety pro call centra, Bluetooth headsety a příslušenství pro mobilní hudbu. Špičková kvalita provedení a moderní funkce jsou zárukou vysokého uživatelského komfortu. Bluetooth Headset Jabra PLAY padne přesně vašemu stylu. Headset slouží jak...

Všechny nabídky pro Jabra Play

Popis Jabra Play

Pod značkou Jabra můžeme najít nejmodernější náhlavní soupravy a příslušenství, od bezdrátových a standardních kancelářských souprav, až po profesionální headsety pro call centra, Bluetooth headsety a příslušenství pro mobilní hudbu. Špičková kvalita provedení a moderní funkce jsou zárukou vysokého uživatelského komfortu.
Bluetooth Headset Jabra PLAY padne přesně vašemu stylu. Headset slouží jako dálkový ovladač a sluchátka do uší jsou skvělým doplňkem vaší osobnosti. Nejen, že Jabra PLAY vypadá dobře, ale také zní skvěle. Poslouchejte hudbu z vašeho mobilu nebo MP3 přehrávače, který je uschován v kapse, stylově a bezdrátově. A nejen to, ovládat a uskutečňovat hovory je stejně jednoduché jako poslouchat hudbu a váš telefon je stále v kapse. Při příchozím hovoru Vás Headset upozorní, hovor spojí a integrovaný mikrofon zachytí váš hlas srozumitelně a hlasitě.
Headset využívá technologii Bluetooth 3.0 s podporou AVRCP profilů pro snadné streamování hudby a ovládání. Vestavěná baterie vydrží až 6 hodin přehrávání hudby, 6 hodin hovoru a 192 hodin pohotovostního režimu. Nabíjení integrované baterie provedete velmi jednoduše z USB portu.
Rozměry výrobku jsou 19 x 16 x 15mm a hmotnost 11g. Připojení například k opasku provedete pomocí přítomného klipu. V balení se nachází dvojice vyměnitelných ušních nástavců různých velikostí pro vaše maximální pohodlí při poslechu.
Základní parametry
Typ:
Do uší
Bezdrátová technologie:
Bluetooth
Konektor:
USB 2.0
Mikrofon:
Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]:
11

Parametry Jabra Play

Výrobce Jabra

Podobné produkty

Podobné fráze: