Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  DVD a Blu-ray přehrávače  >  Blu-ray přehrávače  >  LG BP556

LG BP556

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 590 Kč
Porovnat 4 obchody
Zajít si do kina na nejnovější počin svého oblíbeného režiséra je jistě zážitek k (ne)zaplacení. Jenže s tím spojené útrapy mnoho lidí již nechce snášet a ani se jim nedivíme. Vždyť udělat si kinosál ze svého obýváku je tak snadné. Kromě sezení ve svém oblíbeném křesle, chroupání manželčiny bábovky místo předraženého popcornu a ušetření od neustálých kopanců do zad má LG BP556 BD i spoustu zajíma...

Doporučujeme

Informace v obchodě
15. 2. 2018
Do obchodu

Všechny nabídky pro LG BP556

Popis LG BP556

Zajít si do kina na nejnovější počin svého oblíbeného režiséra je jistě zážitek k (ne)zaplacení. Jenže s tím spojené útrapy mnoho lidí již nechce snášet a ani se jim nedivíme. Vždyť udělat si kinosál ze svého obýváku je tak snadné. Kromě sezení ve svém oblíbeném křesle, chroupání manželčiny bábovky místo předraženého popcornu a ušetření od neustálých kopanců do zad má LG BP556 BD i spoustu zajímavějších výhod.
Tak například si na něm kromě trojrozměrných Blu-ray disků díky podpoře Wi-Fi direct či Miracast přehrajete také obsah jakéhokoliv přenosného zařízení. Nebo si pustíte film, který už v kině nedávají a vy jste ho prošvihli – stačí se připojit k síti a vybírat z nekonečné nabídky internetových streamovacích služeb. Můžete se ale také nechat hýčkat některou z hudebních aplikací, okamžitým přístupem k předpovědi počasí nebo stalkovat fotky svých kamarádů ze sociálních sítí na velké obrazovce televizoru. Třešničkou na tomhle černém hranatém dortu je podpora 3D, která vás vtáhne přímo do sledované scény. Pohodlně se usaďte a nechte se hýčkat filmovými zážitky.

Tenhle "karbonový" kouzelník vás přenese do kinosálu přímo z vašeho obýváku.

Trojrozměrné zážitky
I ve vašem obýváku můžete zažít vesmírnou bitvu - podpora 3D videa v tomto přehrávači vám otevře nové možnosti sledování filmů. Nechybí ani převod z HD rozlišení na Full HD, takže i starší pecky si vychutnáte v nové podobě.
Chytré funkce
Zábava nikdy neskončí - o to se postará funkce LG Smart TV, která nabídne spousty aplikací, her a VOD služeb. Pusťte si zahraniční seriály v originále, interaktivní hry nebo komunikujte po sociální síti s přáteli z celého světa.
Private Sound Mode
S touhle funkcí si vychutnáte i ty nejhlasitější scény kdykoliv. Třeba uprostřed noci, zatímco ve vedlejší místnosti nebo přímo vedle vás spí další členové domácnosti. Private Sound Mode pošle zvuk z přehrávače do vašeho zařízení a do sluchátek k němu připojených....

Parametry LG BP556

Výrobce LG
Miracast Miracast je technologií zobrazení obsahu displeje mobilního zařízení na televizoru. Ano
Wi-Fi Přístroj disponuje bezdrátovým připojením k počítačové síti. Ano
USB port Ano
HDMI výstup Ano
3D Ready Přístroj podporuje přehrávání 3D filmů. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: