Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  DVD a Blu-ray filmy  >  Blu-ray filmy  >  Království (Kingdom) Blu-ray

Království (Kingdom) Blu-ray

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Režisér Pieter Berg má za úkol v Rijádu najít a zlikvidovat jednu z klíčových buňek džihádu, která má na svědomí nedávný útok na Američany pracující v Saudské Arábii. Musí se potýkat nejen se svým nelehkým úkolem, ale i s místními zákonodárnými jednotkami, jež nejsou takovým přínosem jak se zprvu zdálo. Fleury a jeho tým postupně odkrývají pravdu týkající se skutečné příčiny útoku a ta je mnohem ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Království (Kingdom) Blu-ray

Popis Království (Kingdom) Blu-ray

KNIHCENTRUM.CZ píše:

,
Najdi správnou cestu a doveď nás do cíle!

Obsahuje 40 stran barevných bludišť a cest s řešením na konci titulu a dřevěnou tužtičku.
Druh sortimentu : Papírnictví, Bludišťárna Ledové království, Jazyk : Čeština, Počet stran : 40

Papirnictvipavlik.cz píše:

Bludišťárna - Ledové království - 1067-6. Najdi správnou cestu a doveď nás do cíle. Obsahuje 40 stran barevných bludišť i cest s řešením na konci titulu a dřevěnou tužku. Titul obsahuje oblíbenou aktivitu hledání správné cesty. Dítě pomůže provést své kamarády bludištěm nebo vybere správnou cestu, kterou se mají vydat. Nejenže aktivitu splní a kamarády dovede do cíle, ale ještě si přitom procvičí grafomotoriku a užije spousty zábavy. Na stránkách se mezi sebou střídají bludiště různé náročnosti, což dítě neomrzí, ba naopak udrží ve střehu. Zkusí najít správnou cestu, projde tvarovaným bludištěm nebo se zabaví u labyrintu s několika cestami najednou. Na konci titulu si navíc můžed zkontrolovat, zda daná bludiště vyřešilo správně.

4kids píše:

Jiří Models Disney Ledové království
Bludiště jsou obsahem 40 stran jednoho z vydání nové edice Šikovné ručičky.
Holky a kluci mohou v bludištích hledat správnou cestu k cíli, potrénovat svoje vizuální vnímání a grafomotoriku.  Svoje řešení mohou porovnat s uvedeným správným řešením v zadní části výtisku. Přiložena je i dřevěná tužtička.
Vyberte dětem některé z vydání Šikovných ručiček! 
Vhodné pro děti od 6 let
Hmotnost: 140 g
Rozměr: 21 x 15 x 0,5 cm

Martínkův pokoj píše:

FARO Micropolar fleece deka Ledové Království blue 120/150
Mikropolar fleece dekou Ledové Království příjemně překvapíte všechny dívky. Deka fleece Ledové Království je příjemná, hřejivá deka s motivem dvou sester z filmu Frozen. Flísová deka Ledové Království je vyrobena ze 100% Polyesteru. Dětská deka Ledové království je dodávána v rozměru 120x150cm.

4home.cz píše:

Udělejte radost dětem a pořiďte jim hezké povlečení s oblíbenými postavičkami. Nejen, že povlečení udělá radost, ale stane se i parádní ozdobou pokojíčku, která je vesele přivítá pokaždé, když přijdou do svého pokoje. Děti zajisté ocení i příjemný materiál, do kterého se budou moci každý večer zachumlat. Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlaku na přikrývku 140 x 200 cm

Parametry Království (Kingdom) Blu-ray

Žánr Drama

Podobné produkty

Podobné fráze: