Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Blesky a příslušenství  >  Blesky  >  Nissin MG 8000 pro Cano

Nissin MG 8000 pro Canon

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 466 Kč
Porovnat 3 obchody
Externí blesk Nissin MG 8000 pro Canon, TTL CanonNissin MG8000 Extreme je vysoce výkonný profesionální blesk s vysokou odolností proti přehřívání. Blesk Nissin MG8000 Extreme dovoluje více než 1000 záblesků na plný výkon po sobě při souvislém fotografování. Pro výrazné snížení účinků vysokých teplot byla použita záblesková výbojka z křemenného skla, speciální Fresnelova čočka a systém chlazení re...

Všechny nabídky pro Nissin MG 8000 pro Canon

Popis Nissin MG 8000 pro Canon

Externí blesk Nissin MG 8000 pro Canon, TTL CanonNissin MG8000 Extreme je vysoce výkonný profesionální blesk s vysokou odolností proti přehřívání. Blesk Nissin MG8000 Extreme dovoluje více než 1000 záblesků na plný výkon po sobě při souvislém fotografování. Pro výrazné snížení účinků vysokých teplot byla použita záblesková výbojka z křemenného skla, speciální Fresnelova čočka a systém chlazení reflektoru. V kombinaci s externím zdrojem energie Nissin Power Pack PS300 lze dosáhnout mimořádně vysokých snímacích frekvencí a vysoké výkonnosti.
Nissin MG8000 Extreme:
- Konstrukce z unikátních materiálů s vysokou tepelnou odolností
- Směrné číslo: 40 (35 mm ISO100/m)
- Podpora Systémů Canon E-TTL, E-TTL II a Nikon i-TTL
- Barevný displej
- Bezdrátový zábleskový režim Master/Remote
- Pomocný zábleskový reflektor
- Podpora synchronizace s krátkými časy závěrky, podpora aktualizací prostřednictvím rozhraní USB
- Kovová patka blesku
Nissin MG8000 Extreme je blesk s vysokou odolností proti přehřívání, umožní Vám 1000 souvislých záběrů na plný výkon.

Mimořádná odolnost proti přehřátí
Použité teplotně odolné materiály a výbojka z křemíkového skla výrazně snižují tepelné účinky blesku bez rizika přehřívání při více než 1000 záblescích na plný výkon za sebou.

Křemíková výbojka
Spolehlivě zachytíte každý důležitý moment v extrémních podmínkách mimořádně vysokých snímacích frekvencí a vysoké výkonnosti bez hrozby přehřívání blesku.

Rozptylná předsádka
Při fotografování na malé vzdálenosti a u portrétní zábleskové fotografie je vhodné, aby světlo záblesku nebylo ostré, a aby neosvětlovalo objekt příliš silně. Předsádka slouží také k rozšíření úhlu reflektoru při použití s plnoformátovými DSLR.

Perfektní kombinace
V kombinace s vnějším zdrojem energie Nissin Power Pack PS300 lze dosáhnout mimořádně vysokých snímacích frekven...

Parametry Nissin MG 8000 pro Canon

Výrobce Nissin

Podobné produkty

Podobné fráze: