Díky kombinaci navržené pletené technologie, která je voděodolná, pružná a prodyšná, s konstrukcí z prvotřídní kozí kůže a izolací PrimaLoft® Gold Cross Core nabízí rukavice Session Knit nejlepší obratnost a výkon ve své třídě při zachování maximálního pohodlí pro každodenní trhače. - Pletená manžeta z jednoho kusu od společnosti Black Diamond obsahuje vlastní směs přízí a vytváří tak revoluční konstrukci, která dokonale kombinuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, obratnost, hřejivost a maximální... Celý popis

Koupit za 2 195 Kč

Popis

Díky kombinaci navržené pletené technologie, která je voděodolná, pružná a prodyšná, s konstrukcí z prvotřídní kozí kůže a izolací PrimaLoft® Gold Cross Core nabízí rukavice Session Knit nejlepší obratnost a výkon ve své třídě při zachování maximálního pohodlí pro každodenní trhače.

- Pletená manžeta z jednoho kusu od společnosti Black Diamond obsahuje vlastní směs přízí a vytváří tak revoluční konstrukci, která dokonale kombinuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, obratnost, hřejivost a maximální prodyšnost.
- 133 g izolace PrimaLoft® Gold Cross Core na hřbetu, 60 g izolace PrimaLoft Gold Eco s technologií Grip Control na dlani.
- Konstrukce z kozí kůže je dokonalou kombinací odolnosti a pružnosti
- Jednodílná pletená manžeta pro pohodlí pod bundou
- Širokopásmové poutko na zápěstí pro celodenní bezpečnost a pohodlí
- Teplotní rozsah: -12/-1 °C (10/30 °F)
Zobrazit více

Parametry

Značka Black Diamond
Barva červená