Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Biopotraviny  >  SUNFOOD VM Javorový sirup 400

SUNFOOD VM Javorový sirup 400g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Bio javorový sirup Jako čistě přírodní sladidlo, získané zahuštěním mízy cukerného javoru, je javorový sirup (spolu s medem a melasou) vynikajícím pomocníkem při nahrazování rafinovaného bílého cukru. Bio certifikát garantuje šetrné zpracování bez použití chemikálií (např. formaldehydu při ošetření otvorů ve stromech). Javorový sirup se známkuje podle barvy, a tím i chuti. Čím světlejší barva, ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SUNFOOD VM Javorový sirup 400g

Popis SUNFOOD VM Javorový sirup 400g

Biosféra.cz píše:

Jako čistě přírodní sladidlo, získané zahuštěním mízy cukerného javoru, je javorový sirup (spolu s medem a melasou) vynikajícím pomocníkem při nahrazování rafinovaného bílého cukru.

Pilulka.cz píše:

Jako čistě přírodní sladidlo, získané zahuštěním mízy cukerného javoru, je javorový sirup (spolu s medem a melasou) vynikajícím pomocníkem při nahrazování rafinovaného bílého cukru. Bio certifikát garantuje šetrné zpracování bez použití chemikálií (např. formaldehydu při ošetření otvorů ve stromech). Javorový sirup se známkuje podle barvy, a tím i chuti. Čím světlejší barva, tím jemnější méně intenzivní vůně a chuť, a tím dražší sirup.

Parametry SUNFOOD VM Javorový sirup 400g

Výrobce Sunfood
Druh Sirupy

Podobné produkty

Podobné fráze: