Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Biopotraviny  >  Allexx Javorový sirup 250 ml

Allexx Javorový sirup 250 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
BIO javorový sirup  Vysoká kvalita jakosti  v Bio kvalitě za nízkou cenu! Javorový sirup patří mezi nejoblíbenější přírodní sladidlo, které je vynikajícím pomocníkem při nahrazovaní klasického bílého cukru z řepy. Tento vysoce kvalitní produkt v BIO kvalitě je vyroben bez umělému dobarvení či zahuštění. Je doporučován pro svou chuť a všestranné využití v kuchyni, jak osobám dodržující zdravý živo...

Všechny nabídky pro Allexx Javorový sirup 250 ml

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Allexx Javorový sirup 250 ml

BIO javorový sirup 
Vysoká kvalita jakosti  v Bio kvalitě za nízkou cenu!
Javorový sirup patří mezi nejoblíbenější přírodní sladidlo, které je vynikajícím pomocníkem při nahrazovaní klasického bílého cukru z řepy. Tento vysoce kvalitní produkt v BIO kvalitě je vyroben bez umělému dobarvení či zahuštění. Je doporučován pro svou chuť a všestranné využití v kuchyni, jak osobám dodržující zdravý životní styl, tak diabetikům.
Kvalita:
U Javorového sirupu se často můžete setkat se známkováním, či zařazováním do třídy kvalit. Jednoduše řečeno, seřazujeme jej podle: barvy, chutě a vůně. Čím světlejší barva, tím jemnější, méně intenzivní vůně a chuť, a tím dražší sirup.
Grade A – velmi světlý, jemný a luxusní sirup
Grade B – světlý sirup, méně intenzivní javorová chuť
Grade C – příjemná javorová chuť
Složení, vlastnosti:
Javorový sirup je přírodní sladidlo získané z mízy javoru, tato míza je poměrně bohatá na obsah cukru, ten je tvořen z 6%. Mimo vodu a sacharózu obsahuje organické kyseliny, draslík, vápník, zinek, mangan a jiné.
Nutriční hodnoty na 100g:
energie: 1530kJ/360 kcal
bílkoviny: 0g
Sacharidy 90g
tuk: 0g

Parametry Allexx Javorový sirup 250 ml

Výrobce Allexx
Druh Sirupy

Podobné produkty

Podobné fráze: