Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Běžecké pásy  >  HOUSEFIT SPIRO 30

HOUSEFIT SPIRO 30

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 18 990 Kč
Porovnat 2 obchody
Tento moderní motorový běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 30 patří v dané cenové relaci k těm nejlepším pásům s elektronickým ovládáním sklonu (do 12%), vhodný do domácích podmínek. Nabízí silný motor s výkonem 2,5 HP (1,84 kW), (max. výkon 4,5 HP (3,3 kW)). Rozsah rychlosti se pohybuje v rozmezí 1-18 km/h, dále disponuje běžeckou plochou s rozměry 48x140 cm. Trenažér je vybaven stabilními madly, ve kter...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HOUSEFIT SPIRO 30

Popis HOUSEFIT SPIRO 30

Tento moderní motorový běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 30 patří v dané cenové relaci k těm nejlepším pásům s elektronickým ovládáním sklonu (do 12%), vhodný do domácích podmínek. Nabízí silný motor s výkonem 2,5 HP (1,84 kW), (max. výkon 4,5 HP (3,3 kW)). Rozsah rychlosti se pohybuje v rozmezí 1-18 km/h, dále disponuje běžeckou plochou s rozměry 48x140 cm. Trenažér je vybaven stabilními madly, ve kterých jsou zároveň integrovány i dotykové měřiče tepové frekvence. Dalším bezpečnostním prvkem je mechanický klíč, který automaticky zastavuje motor v případě pádu apod.. Pás lze složit do vertikální polohy pro snadné uskladnění a má pro snadné přemistování integrovaná kolečka. Prvotní montáž stroje je velmi snadné dle přiloženého manuálu v CZ.
Ovládání trenažeru HOUSEFIT SPIRO 30 je jednoduché a intuitivní, prostřednictvím konzole s přehledným modře-podsvíceným displejem, lze měnit rychlost i sklon po jednotkách, ale i pomocí "horkých kláves", kdy se stroj rozjede na předem nadefinovanou rychlost, resp. nastaví určený sklon. Nosnost stroje je 135 kg.
HOUSEFIT SPIRO 30 má podsvícený LCD displej a zobrazuje čas, rychlost, spálené kalorie, tep. frekvenci. Z programové nabídky je k dispozici 24 přednastavených programů, 3 uživatelské programy, HRC progam - řízený podle Vaši tepové frekvence a režimy fat, countdown (odpočet času/vzdálenosti) a manuální režim.
 
TECHNICKÝ POPIS
* Max. rychlost: 18 km/h
* Max. elektronicky ovládaný sklon 12%
* Motor max. výkon 4,5 HP (3,3 kW) / trvalý výkon 2,5 HP (1,84 kW)
* Nosnost 135 kg
* Běžecká plocha: 48x140 cm
* Tlačítky volitelný sklon a rychlost
* MP3 připojení
* Odpružení gumovými silanbloky
* Možnost složení pásu
* Transportní kolečka
TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ
* Popis programů:
* 24 přednastavených programů
* 3 uživatelské programy
* HRC program - program řízený podle Vaši tepové frekvence
* manuál, fat, c...

Parametry HOUSEFIT SPIRO 30

Výrobce Housefit
Výkon motoru Udává se v koňských silách(HP) 4.5HP
Rozpětí rychlosti Udává rozpětí rychlosti jaké je schopen pás dosáhnout v Km/h. 1 - 18Km/h
Nosnost pásu 135Kg
Druh Motorový

Podobné produkty

Podobné fráze: