Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Běžecké pásy  >  BH FITNESS RC04 DUAL

BH FITNESS RC04 DUAL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 38 990 Kč
Porovnat 2 obchody
Běžecký trenažér BH FITNESS RC04 DUAL je moderní běžící pás, vybavený tichým motorem s maximálním výkonem 2,76 kW (3,75 HP). Trenažér poskytuje rozsah rychlosti 1-20 km/h, sklon běžecké plochy lze elektronicky nastavit v rozmězí 0-12%. Pás disponuje běžeckou plochou s velkorysými rozměry 140 x 51 cm. Samotná běžecká plocha trenažeru má dvojitě odpružený systém "Smarth konik + Flex System", běhání...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BH FITNESS RC04 DUAL

Popis BH FITNESS RC04 DUAL

Běžecký trenažér BH FITNESS RC04 DUAL je moderní běžící pás, vybavený tichým motorem s maximálním výkonem 2,76 kW (3,75 HP). Trenažér poskytuje rozsah rychlosti 1-20 km/h, sklon běžecké plochy lze elektronicky nastavit v rozmězí 0-12%. Pás disponuje běžeckou plochou s velkorysými rozměry 140 x 51 cm. Samotná běžecká plocha trenažeru má dvojitě odpružený systém "Smarth konik + Flex System", běhání a chůze jsou tak šetrvé vůči tělesným kloubům.
BH FITNESS RC04 DUAL je vybaven stabilními madly, s integrovanými dlaňovými senzory pro měření tepové frekvence, v madlech jsou zabudovány i dotykové ovladače rychlosti a sklonu. Ovládací konzole trenažeru BH FITNESS RC04 DUAL je vybavena přehledným LCD displejem. Ovládání je velice jednoduché, kromě manuální regulace rychlosti a sklonu jsou součástí přednastavené zátěžové profily, které podle křivky regulují rychlost. Pro rychlé ovládání slouží tzv. "horké klávesy" s přednastavenými hodnotami rychlosti a sklonu. Jako většina běžeckých trenažerů je i tento běžecký trenažér možné sklopit do vertikální polohy. Ideální uplatnění nalezne v domácím provozu.
BH FITNESS RC04 DUAL nabízí připojení přes systém DUALKIT, který umožnuje práci s různými aplikacemi na vašem chytrém telefonu, případně talbetu. Tento systém není součástí dodávky, ale je možné jej dokoupit, více informací o těchto aplikacích naleznete v článku ZDE.
 
 
TECHNICKÝ POPIS
* maximální výkon motoru 2,76 kW (3,75 HP)
* trvalý výkon motoru 1,65 kW (2,25 HP)
* rozměry běžecké plochy 51 x 140 cm
* rychlost 1-20 km/h
* elektronicky ovládaný sklon 0-12%
* SDS (Soft Drop systém) - systém bezpečného zvedání a sklápění
* možnost ručního složení do úsporné vertikální polohy
* ECO mode v kombinaci s Green Power Motor umožňuje úsporu energie až 25%
* napájení: síťová přípojka 230 V / 50 Hz
* dvojité odpružení Smarth konik + Flex System
* bezpečnostní stop-pojistka < br...

Parametry BH FITNESS RC04 DUAL

Výrobce BH Fitness
Nosnost pásu 140Kg
Výkon motoru Udává se v koňských silách(HP) 3.75HP
Rozpětí rychlosti Udává rozpětí rychlosti jaké je schopen pás dosáhnout v Km/h. 1 - 20Km/h
Druh Motorový

Podobné produkty

Podobné fráze: