Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní bazény, chemie a příslušenství  >  Bazény  >  Marimex Tampa 3 66x0 91 (Písková filtrace)

Marimex Tampa 3 66x0 91 (Písková filtrace)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 890 Kč
Porovnat 8 obchodů
Specifikace Rychlé zprovozněníSada bazénu Marimex Tampa 3,66x0,91 s pískovou filtrací ProStar 3 a hadicí se rychle sestaví a umožní osvěžení při horkém dni.* písková filtrace * snadná údržba Popis Bazén Marimex Tampa 3,​66x0,​91 +​ PF ProStar 3 +​ hadice:Bazén Tampa se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Koupání ve vlastním bazénu si může dopřát opravdu kaž...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Marimex Tampa 3 66x0 91 (Písková filtrace)

Popis Marimex Tampa 3 66x0 91 (Písková filtrace)

Marimex CZ píše:

Bazén Tampa se řadí mezi neprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Koupání ve vlastním bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Tampa je nízká cena, snadná údržba i rychlé zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Stoupající voda sama bazén postaví. Od vybalení bazénu můžete do 10 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Pro snadné nafouknutí doporučujeme zakoupit ruční či elektrickou pumpu.
Bazénová folie
Laminovaná folie bazénu Tampa je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla nafukovacího prstence je 0,32 mm, podlahy 0,32 mm a stěny 0,55 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. 
Připojení pískové filtrace: 
K bazénu je dodávána písková filtrace SAND 4 o výkonu 4 m3/hod., včetně hadic, spojovacího materiálu a průchodek stěnou bazénu. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4").  
 Součásti balení bazénu Tampa:


bazén Tampa
návod
průchodky stěnou bazénu
písková filtrace
hadice
instalační materiál

Tolerance rozměrů bazénu


Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu, objem napuštěné vody nebo nafouknutí límce. Povolená výrobní odchylka je 5 %.

Nakupka.cz píše:

Produkt Bazén Marimex Tampa 3, 66 x 0, 91 m, s pískovou filtrací Sand 4, 10340126 zařazený v: Zahradní bazény > Bazény > Nafukovací bazény, Objednací kód: ZA-21923, výrobce: Marimex, výška: 91 cm, šířka: 366 cm, filtrace: písková, výkon filtrace: 4 m3/h, tvar bazénu: kruh, schůdky: ne

KASA.cz píše:

Inovace bazénu Tampa 3,66 x 0,91 m, změna pískové filtrace na Sand 4, pro bazény do 20 m3 vody, výkon 4 m3/h, hrubý předfiltr, šesticestný ventil, manometr, zabudovaný časový spínač, složení bazénu zůstává stejné.
Objednejte si bazén Tampa/Easy Set, který je díky své konstrukci ideální pro rodiny s malými dětmi.
Bazény Tampa patří mezi nejpopulárnější nadzemní bazény v ČR.
Mezi jeho hlavní výhody patří nízká cena a skladnost.
K bazénu je dodávána písková filtrace o výkonu 4 m3/hod.
U bazénu stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající sloup vody bazén sám postaví.
Od vybalení bazénu můžete do 10 minut napouštět vodu.
Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo.
Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu.
Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou.
Připojení pískové filtrace:
K bazénu je dodávána písková filtrace Sand 4, pro bazény do 20 m3 vody, včetně hadic, spojovacího materiálu a průchodek stěnou bazénu. Písková filtrace má hrubý předfiltr, šesticestný ventil, manometr, zabudovaný časový spínač. Standardně se k pískové filtraci filtrační písek nedodává, je třeba ho objednat zvlášť.
Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4").
Bazénová folie:
Laminovaná folie bazénu Tampa je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla nafukovacího prstence je 0,36 mm, podlahy 0,35 mm a stěny 0,58 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu.
Technické parametry:
Průměr: 3,66 m
Průměr hladiny vody: 3,07 m
Výška bazénu: 0,91 m
Hloubka vody: 0,75 m
Celkový objem vody v bazénu: 6,7 m3
Obsah balení:
bazén
písková filtrace
hadice
Doporučujeme dokoupit:
zemní podložku
krycí plachtu
čistící set
bazénovou chemii
písko...

www.penta.cz píše:

Bazén Marimex Tampa 3,66 x 0,91 m s pískovou filtrací patří mezi nejprodávanější bazény v ČR. Díky své pružné konstrukci jsou nadzemní bazény Tampa vhodné pro rodiny s dětmi - bez pevné konstrukce, vyšší bezpečnost.

Parametry Marimex Tampa 3 66x0 91 (Písková filtrace)

Výrobce Marimex
Objem 6700l
Provedení Nafukovací
Filtrace V příslušenství bazénu je filtrace buď kartuše nebo písek nebo volitelná nebo žádná. Písková

Podobné produkty

Podobné fráze: