Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní bazény, chemie a příslušenství  >  Bazény  >  Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Produkt Bazén Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m včetně kartušové filtrace výrobce: Marimex

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Popis Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Tipa.eu píše:

Bazén Tampa se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Koupání ve vlastním bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Tampa je nízká cena, snadná údržba i rychlé zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Stoupající voda sama bazén postaví. Od vybalení bazénu můžete do 10 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Pro snadné nafouknutí doporučujeme zakoupit ruční či elektrickou pumpu.Bazénová folie:Laminovaná folie bazénu Tampa je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla nafukovacího prstence je 0,27 mm, podlahy 0,25 mm a stěny 0,5 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. Připojení kartušové filtrace: K bazénu je dodávána kartušová filtrace o výkonu 1,25 m3/hod., včetně hadic, spojovacího materiálu a průchodek stěnou bazénu. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4"). K bazénu můžete také připojit pískovou filtraci. Zlepšíte tím kvalitu a rychlost filtrace. Součásti balení bazénu Tampa:- Bazén Tampa- Návod- Záslepky průchodů stěn bazénu- Kartušová filtrace - Kartušová vložka- Hadice- Instalační materiálTolerance rozměrů bazénu:Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu, objem napuštěné vody nebo nafouknutí límce. Povolená výrobní odchylka je 5 %.Vlastnosti:- Barva: Modrá- Průměr bazénu: 3,05 m- Průměr hladiny vody: 249 cm- Výška bazénu: 0,76 m- Hloubka vody: 0,6 m- Celkový objem vody v bazénu: 3,9 m3- Samonosný bazén- S kartušovou filtrací- Výkon filtrace: 1,25 m3/hod.- Kartušová + filtrační vložka + hadice pro připojení filtrace- Tvar bazénu: Mnohoúhelník- Krycí plachta součástí balení: Ne- Podložka součástí balení: Ne- Schůdky so...

Nejlevnější Zboží.cz píše:

Jedná se o jeden z nejprodávanějších bazénů. Rozměrově je bazén určený hlavně pro nejmenší členy rodiny. Při stavbě stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající vodní sloup bazén postaví sám. Bazén Tampa přes zimu nevyžaduje žádnou údržbu, na podzim se jednoduše složí. Součástí balení je kartušová filtrace a veškeré příslušenství pro okamžité postavení, napuštění a koupání. Nic se již nemusí dokupovat.
Sháníte levný, ale kvalitní bazén? Tak to jste správně! jedná se set připravený k použití, tudíž jen rozbalíte, nafouknete prstenec, zapojíte čerpadlo (zvládne i naprostý laik do pár minut), napustíte vodu a můžete se koupat. Obrovskou výhodou tohoto bazénu je kartušová filtrace. Co to vůbec je? Je to elektrické čerpadlo, které je tak výkonné, že během hodiny přečerpá celý obsah bazénu hned 2x. Uvnitř tohoto čerpadla je kartuše, neboli filtr, který musíte měnit 1x za sezonu (dá se ale koupit v každém hobbymarketu za cca 50,- Kč) a ten se stará o to, aby z bazenu zmizeli mechanické nečistoty (listí, hmyz, prach, atd) Pokud chcete mít vodu v bazénu naprosto křišťálovou, je potřeba použít chemickou úpravu vody. Tato chemie stojí pár stovek korun, vystačí Vám na celou sezonu a koupíte ji v každém hypermarketu nebo hobbymarketu. Jakou chemii zvolit Vám ochotně poradíme my, nebo v daném obchodě.
Obsah balení
bazén
kartušová filtrace
filtrační vložka
hadice pro připojení filtrace
Parametry
průměr: 3,05 m
hloubka: 0,76 m
celkový objem vody v bazénu: 3,8 m3
výška hladiny: cca o 15 cm menší než výška bazénu (0,6 m)
konstrukce: samonosný bazén
hmotnost: 11 kg

Nakupka.cz píše:

Produkt Bazén Marimex Tampa 3, 05 x 0, 76 m s kartušovou filtrací, 10340014 zařazený v: Zahradní bazény > Bazény > Nafukovací bazény, Objednací kód: ZA-1060, výrobce: Marimex, výška: 76 cm, šířka: 305 cm, filtrace: kartušová, výkon filtrace: 1 m3/h, tvar bazénu: kruh, schůdky: Ne, objem: 3853 l

Electro World s.r.o. píše:

Bazén Tampa je díky absenci kovových částí bezpečný bazén pro rodiny s malými dětmi. U bazénu Tampa stačí nafouknout horní límec a stoupající sloup vody bazén sám postaví. Bazén je skládatelný, takže po skončení sezóny jednoduše vypustíte vodu a bazén složíte.

Superdiskont.cz píše:

Bazén Tampa 3,05x0,76 m s kartušovou filtracíObjednejte si bazén Tampa, který je díky absenci kovových částí bezpečný bazén pro rodiny s malými dětmi. Bazény Tampa patří mezi nejpopulárnější nadzemní bazény v ČR. Mezi jeho hlavní výhody patří nízká cena a skladnost. U bazénu stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající sloup vody bazén sám postaví. O bazén Tampa se nemusíte starat během zimy, jednoduše jej složíte. K tomuto bazénu lze připojit i pískovou filtraci. Doporučujeme vám pískovou filtraci ProStar 4. Barva modrá Bazén s kartušovou filtrací Celkový objem vody v bazénu 3,8m3 Hloubka vody 0,6m Hmotnost 11kg Konstrukce samonosný bazén Krycí plachta součástí balení ne Modelová řada bazény tampa Ostatní vybavení hadice pro připojení filtrace Podložka součástí balení ne Poznámka k filtraci m1; s filtrační vložkou Průměr bazénu 3,05m Rozměry balení 41 x 30 x 39cm Schůdky součástí balení ne Skimmer součástí balení ne Tvar bazénu osmiúhelník Typ bazénu 3,05 x 0,76 m., kruh Výkon filtrace 2m3/hod. Výška bazénu 0,76m Výška hladiny cca o 15 cm menší než výška bazénu

Bazen-shop.cz píše:

Bazén je vyroben z trojvrstvého PVC s nafukovacím horním límcem. Stačí pouze nafouknout horní límec a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody bazén sám postaví. Vypouštění zajišťuje vypouštěcí ventil. Díky své pružné konstrukci je bazén vhodný pro rodiny s dětmi. Upoutá svou jednoduchou montáží a nízkou cenou. Balení obsahuje bazén a kartušovou filtraci 1,25m3/hod.

Digiboss.cz píše:

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m 10340014 s kartušovou filtrací najdte na Digiboss.cz. Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m 10340014 s kartušovou filtrací nabízíme i na splátky. Patří mezi nejpopulárnější nadzemní bazény v ČR. Nemá žádné kovové části, proto je bezpečný pro děti i dospělé. Hlavní výhodou je nízká cena a pohodlná skladnost. Při stavbě stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající vodní sloup bazén postaví sám. Bazén Tampa přes zimu nevyžaduje žádnou údržbu, na podzim se jednoduše složí.
K tomuto bazénu je možné připojit i pískovou filtraci.
Průměr bazénu: 3,05Výška bazénu (m): 0,76Hloubka vody (m): 0,6Celkový objem vody bazénu: 3,8
Váha balení 11 kgRozměry balení 41 x 30 x 39 cm....

KASA.cz píše:

Nadzemní bazén Tampa pro povrchovou montáž je vyroben z trojvrstvého PVC s nafukovacím horním límcem. Stačí pouze nafouknout horní límec a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody bazén Tampa sám postaví. Vypouštění zajišťuje vypouštěcí ventil. K bazénu Tampa doporučujeme: geotextilní podložku pod bazén, která zabraňuje poškození bazénové fólie jako jsou plísně, protržení nebo prorůstání trávy. Pokládá se na naprosto rovnou prosátou zeminu nebo písek. Důležitá je i krycí plachta, která zabrání spadu nečistot do bazénu.
Dále si můžete vybrat ze široké škály příslušenství, např: elektrický ohřev vhodný pro bazény s kartušovou filtrací, solární ohřev pro napojení na pískovou filtraci, solární plachta udržuje teplotu vody v bazénu a zabraňuje odpařování chemických prostředků z vody (používá se bublinkami dolů),teploměry různých tvarů a velikostí, plovák na chlorové tablety a testry na složení vody, chemické přípravky na udržování čisté a nezávadné vody z řady AquaMar a Blue One, různé síťky ke sběru nečistot ze dna nebo hladiny bazénu, ruční vysavače SPA VAC a Magic Vac, různé sety příslušenství, pumpu na nafouknutí horního dílu bazénu.
Díky své pružné konstrukci jsou bazény Tampa vhodné pro rodiny s dětmi. Upoutá svou jednoduchou montáží bez velkých stavebních úprav a nízkou cenou. Bazény nadzemní značky Tampa nabízíme s kartušovou i pískovou filtrací. Nadzemní bazény - Tampa jsou v kartonovém balení a jsou nejoblíbenějšími nadzemními bazény na českém trhu.

www.penta.cz píše:

Bazén Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m s kartušovou filtrací patří mezi nejprodávanější bazény v ČR. Díky své pružné konstrukci jsou nadzemní bazény Tampa vhodné pro rodiny s dětmi - bez pevné konstrukce, vyšší bezpečnost.

OK ZAHRADY píše:

Patří mezi nejpopulárnější nadzemní bazény v ČR. Nemá žádné kovové části, proto je bezpečný pro děti i dospělé. Hlavní výhodou je nízká cena a pohodlná skladnost. Při stavbě stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající vodní sloup bazén postaví sám. Barva: modrá Bazén: s kartušovou filtrací Celkový objem vody v bazénu (m3): 3,8 Hloubka vody (m): 0,6 Hmotnost (kg): 11 Konstrukce: samostatný bazén Krycí plachta součástí balení: ne Modelová řada: bazény Tampa Podložka součástí balení: ne Poznámka k filtraci: M1, s filtrační vložkou Rozměry balení (cm): 41x31x39 Průměr bazénu (m): 3,05 Skimmer součástí balení: ne Tvar bazénu: kruh Výkon filtrace (m3/hod.): 1,25 Výška bazénu (m): 0,76 Výška hladiny: cca o 15 cm menží než výška bazénu

MALL.CZ píše:

Malý bazén Tampa 3,05 s kartušovou filtrací. U bazénu stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající sloup vody bazén sám postaví. Díky své konstrukci je ideální pro rodiny s malými dětmi.

Parametry Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace)

Výrobce Marimex
Rozměry 305 x 76cm
Provedení Nafukovací
Tvar bazénu Tvar vyberte podle využívání a místa umístění.
Kruhový je nejčastější, je vhodný především pro rodiny s dětmi.
Oválné se hodí na zahrady, které jsou spíše ve tvaru obdélníku.
Obdelníkový je výhodný především ve snadném použití různých doplňků.
Kruhové
Filtrace V příslušenství bazénu je filtrace buď kartuše nebo písek nebo volitelná nebo žádná. Kartušová
Materiál Ocelové plechy

Podobné produkty

Podobné fráze:

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m (kartušová filtrace) •  marimex tampa 2 44 0 76m bez filtrace   •  najlacnejsie marimex tampa 3 66 x 0 76 m   •  nejlevnejsi marimex tampa 3 66 x 0 76 m   •  bazen marimex tampa 305 x 76 cm   •  marimex tampa 2 44 x 0 76 m ostrava   •  marimex tampa 2 44 x 0 76 m 10340045   •  marimex bazen tampa 2 44 x 0 76   •  marimex bazen tampa 3 05x0 76 m kf m1   •  bazen tampa 3 05x0 76 m bez filtrace   •  bazen tampa 3 05x0 76 m bez filtrace alza   •  marimex hawai 3 66 x 0 76 m bez filtrace   •  marimex florida 3 66 x 0 76 m bez filtrace   •  marimex bazen tampa 3 05x0 76 bez prisl   •  bazen tampa 3 05x0 76m marimex 10340014   •  bazen tampa 3 05x0 76 marimex 10340016   •  marimex tampa 3 05x0 76 bez filtracia   •  marimex bazen tampa 3 05x0 76m kf 10340014   •  marimex florida 3 05 0 76 m bez filtrace   •  marimex florida 3 05 x 0 91 m bez filtrace   •  marimex tampa 3 66 m x 0 91 m   •  marimex tampa 3 66 x 0 91 m 10340017   •  sleva marimex tampa 3 66 x 0 91 m   •  bazen marimex tampa 3 66 x 0 91 m   •  marimex bazen tampa 3 66 x 0 91 m   •  marimex tampa 3 66 x 0 91 m set   •  marimex tampa 3 66 x 0 91 m 10340041   •  marimex tampa 3 66 x 0 91 m 10340126   •  marimex florida 3 05x0 76 bez filtrace   •  bazen marimex tampa 3 05 m   •  nejlevnejsi marimex tampa 3 05 m   •