Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní bazény, chemie a příslušenství  >  Bazénové fólie  >  Marimex Orlando 3,66 x 0,91 m Fólie

Marimex Orlando 3,66 x 0,91 m Fólie

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 190 Kč
Porovnat 8 obchodů
parametry produktu:produkt: Náhradní fólie Orlando 3,66 x 0,91m (modrá) výrobce: MARIMEX popis produktu: Náhradní fólie pro nadzemní bazén Orlando 3,66x0,91 m slouží k výměně při poškození stávající fólie v bazénu. Vyrobena z měkčeného PVC v modré barvě. Odolná vůči mrazu.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Marimex Orlando 3,66 x 0,91 m Fólie

Popis Marimex Orlando 3,66 x 0,91 m Fólie

www.eleshop.cz píše:

Typ: náhradní fólie Pro bazény o velikosti (m): 3,66 Barva: modrá Náhradní vnitřní fólie pro nadzemní bazén Orlando 3,66x0,91 m. Je vyrobena z měkčeného PVC v modré barvě. Při výměně se doporučuje spolupráce minimálně dvou lidí. * slouží k výměně při poškození stávající fólie v bazénu * vyrobena z měkčeného PVC v modré barvě * odolná vůči mrazu Parametry: * tloušťka stěny: 0,225 mm * tloušťka dna: 0,225 mm Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 4.430 Výška (cm): 6.70 Šířka (cm): 30.00 Hloubka (cm): 35.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 4.430 Výška (cm): 7.00 Šířka (cm): 30.00 Hloubka (cm): 35.00 EAN: 8590517002595 Záruční doba: 24 měsíců Náhradní vitřní fólie Marimex vhodná pro kruhové bazény velikosti 3,66 m*0,91m.

Patro.cz - Sport, outdoor, oblečení píše:

Typ: náhradní fólie
Pro bazény o velikosti (m): 3,66x0,9
Barva: bílá; modrá
* Náhradní vnitřní fólie pro nadzemní bazén Marimex Orlando.
* Vyrobena z měkčeného PVC, vzor mozaika.
* Mrazuvzdorná.
* Dodávána vcelku, po instalaci na tělo bazénu je třeba vyříznout průchody na skimmer a vratnou trysku (podle návodu na stavbu bazénu).
* Při výměně se doporučuje spolupráce minimálně dvou lidí.
Technické parametry:
* Tloušťka stěny: 0,3 mm
* Tloušťka dna: 0,3 mm

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 9.100
Výška (cm): 38.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 37.00
EAN: 8591353007195
Záruční doba: 24 měsíců
Náhradní vnitřní fólie pro nadzemní bazény Marimex Orlando 3,66x0,9 m.

Exkalibr.cz píše:

Průměr bazénu: 3,66 m, Výška bazénu: 0,91 m, Filtrace: bez filtrace, možno připojit
Bazén Orlando je bazén určený pro celoroční provoz. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat a další rok před koupací sezonou odzimovat a začít znovu používat. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Orlando je stabilní a pevná konstrukce, galvanizovaná bazénová stěna,  široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit a sestavit. Od vybalení bazénu můžete do 120 minut napouštět vodu. Stěny bazénu jsou vyrobeny z ocelového plechu s antikorozní úpravou, bazénová folie je odolná proti mrazu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Bazénová folie je výměnná - při poškození bazénu si ji můžete koupit jako náhradní díl.
Bazén Orlando není určen k zapuštění do země.  Je koncipován jako nadzemní bazén.
Bazénová folie:
Bazénová folie z měkčeného PVC. Síla podlahy i stěny folie je 0,225 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu.
Připojení filtrace:
K bazénu můžete připojit kartušovou i pískovou filtraci. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu, na které se napojí skimmer Olympic a na něj hadice o průměru 32 mm (5/4").  Pro kvalitnější a rychlejší filtraci doporučujeme zakoupit filtraci pískovou.
Součásti balení bazénu Orlando:
bazén Orlando (ocelová stěna, folie a lišty)
návod
drobný instalační materiál nutný k postavení bazénu (lišty, spojky apod.)
Ostatní příslušenství (schůdky, podložku,  krycí plachtu, skimmer apod.) je nutné dokoupit zvlášť.  Bez skimmeru není možné připojení filtrace k bazénu.
Návod na sestavení bazénu obsahuje i popis příslušenství, které v balení není a je nutné ho dokoupit zvlášť.
Tolerance rozměrů bazénu:
Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovliv...

SIGMAshop.cz píše:

Bazén Orlando je bazén určený pro celoroční provoz. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat a další rok před koupací sezonou odzimovat a začít znovu používat. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Orlando je stabilní a pevná konstrukce, galvanizovaná bazénová stěna, široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit a sestavit. Od vybalení bazénu můžete do 120 minut napouštět vodu. Stěny bazénu jsou vyrobeny z ocelového plechu s antikorozní úpravou, bazénová folie je odolná proti mrazu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Bazénová folie je výměnná - při poškození bazénu si ji můžete koupit jako náhradní díl. Bazénová folie Laminovaná folie bazénu Orlando je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla podlahy i stěny je 0,225 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. Připojení filtrace: K bazénu můžete připojit kartušovou i pískovou filtraci. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu, na které se napojí skimmer Olympic a na něj hadice o průměru 32 mm (5/4\"). Pro kvalitnější a rychlejší filtraci doporučujeme zakoupit filtraci pískovou. Součásti balení bazénu Orlando: bazén Orlando (ocelová stěna, folie a lišty) návod drobný instalační materiál nutný k postavení bazénu (lišty, spojky apod.) Ostatní příslušenství (schůdky, podložku, krycí plachtu, skimmer apod.) je nutné dokoupit zvlášť. Návod na sestavení bazénu obsahuje i příslušenství, které v balení není a je nutné ho dokoupit zvlášť. Tolerance rozměrů bazénu Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %....

Parametry Marimex Orlando 3,66 x 0,91 m Fólie

Výrobce Marimex
Tvar Obdélníkové

Podobné produkty

Podobné fráze: