Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní bazény, chemie a příslušenství  >  Bazénové filtrace  >  Marimex ProStar 2 (10601029)

Marimex ProStar 2 (10601029)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 990 Kč
Porovnat 2 obchody
Složení a popis pískové filtrace: Filtrační systém pískové filtrace ProStar 2 se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 12 kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech. Filtrace je vybavena odvodňovacím ventilem, tlakoměrem, vestavěnými komponenty filtrační nádoby včet...

Všechny nabídky pro Marimex ProStar 2 (10601029)

Popis Marimex ProStar 2 (10601029)

Složení a popis pískové filtrace:
Filtrační systém pískové filtrace ProStar 2 se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 12 kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech.
Filtrace je vybavena odvodňovacím ventilem, tlakoměrem, vestavěnými komponenty filtrační nádoby včetně snadno ovladatelného 6-ti cestného ventilu (který je zabudován do víka filtrační nádoby), motorem čerpadla o příkonu 90W, plastovou základnou pro montáž v místě instalace. Systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů při přísném dodržování technických norem a prochází výstupní kontrolou.
Do roku 2016 byla filtrace prodávána pod názevem BlackStar 2, v černé barvě těla filtrace. Náhradní díly na ProStar 2 jsou tedy stejné jako na BlackStar 2.
Obsah balení:
* Písková filtrace
* Návod
* Hadice
* Průchody stěnou bazénu
* Svorky na upevnění hadic
Upozornění
* Standardně je písková filtrace dodávána bez filtračního písku. Doporučujeme jej koupit současně s pískovou filtrací.
Filtrace písková ProStar 2
Parametry filtrace:
* Průtok vody 2 m3/hod.
* Hmotnost pískové náplně 12 kg
* Příkon filtrace 90 W
* Pro bazény do 6 m3
* Pro hadice o průměru 32 a 38 mm
* Barva filtrace modrá
* Hmotnost 7,5 kg

Parametry Marimex ProStar 2 (10601029)

Výrobce Marimex
Ventil 6-cestný
Typ Písková
Průtok 2m3/hod

Podobné produkty

Podobné fráze: