Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Baterie k mobilním telefonům  >  Baterie Samsung EB-BG530BBE, Li-Ion 2600mAh (EU Blister)

Baterie Samsung EB-BG530BBE, Li-Ion 2600mAh (EU Blister)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Baterie Samsung EB-BG530BBE je originální Li-Ion baterie s kapacitou 2600mAh a je kompatibilní s mobilními telefony značky Samsung Galaxy Grand Prime G530 F. Originální Li-Ion baterie Samsung EB-BG530BBE nemá paměťový efekt a je chráněna proti přebití, přepólování a přehřátí. Vlastnosti baterií Li-Ion: - Nemá paměťový efekt. - Před prvním použitím baterie doporučuje baterii naformátovat - tj. 3...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Baterie Samsung EB-BG530BBE, Li-Ion 2600mAh (EU Blister)

Popis Baterie Samsung EB-BG530BBE, Li-Ion 2600mAh (EU Blister)

SOFTCOM.cz píše:

 
Samsung Baterie EB-BG530BBE Li-Ion 2600mAh (Bulk)
Samsung Galaxy Grand Prime, Samsung Galaxy Grand Prime Value Edition, Samsung Galaxy J5 j500
 

KASA.cz píše:

Baterie z kvalitních komponentů
Koupě nové baterie je ideálním řešením, když váš přístroj už nevydrží tak dlouho jako dříve, a musíte ho neustále nabíjet. Baterie jsou osazeny vysoce kvalitními články a jsou kompatibilní s originálními bateriemi. Kvalitní elektronika s duálním zabezpečením chrání baterii před přebitím. Vysokokapacitní články výrazně zvýší dobu práce notebooku bez nabíjení. Navíc se všechny baterie vyznačují skvělou životností a jsou vyráběny podle nejvyšších evropských norem kvality.
Jak uchovat baterii co nejdéle?
Přesto, že je baterie z výroby částečně nabitá, její kapacita a výkonnost nedosahuje 100%. Proto je doporučeno hned na začátku minimálně 3x zopakovat cyklus úplného nabití a vybití. Při dlouhodobém připojení ke zdroji klesá kapacita baterie, proto je vhodné občas zařízení odpojit od sítě, nebo baterii uložit mimo zařízení. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte.
Co je pro baterie škodlivé?
Nejčastejší příčinou znehodnocené baterie bývá odložení na delší dobu bez nabití. Baterie neodolá teplotám vyšším než 60°C a pokud je vystavena teplotám pod 5°C, je vhodné ji nabít až při pokojové teplotě. Samozřejmostí je ochrana před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků nebo vlhkosti. Důležité je používat baterii v kompatibilních zařízeních.
Technická specifikace:
Typ akumulátoru: Li-Ion
Napětí: 3,8V
Kapacita: 2600mAh
Kompatibilita:
Samsung Galaxy J2 Prime
Samsung Grand Prime VE
Samsung Galaxy Grand Prime
Samsung Grand Prime Plus
Samsung Galaxy J3 2016
Samsung Galaxy J5

Parametry Baterie Samsung EB-BG530BBE, Li-Ion 2600mAh (EU Blister)

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: