Degustace: Rubínově červená barva s fialovými odlesky. Intensivní vůně zralého černého ovoce (černý rybíz) v kombinaci s okouzlující kávou a vanilkou. Dobře vyvážené s přítomnými taniny, dobrá struktura a mnoho ovocného a topinkového aroma. Gastronomie: Doporučujeme ke kořeněným středomořským rajčatovým pokrmům, pizze, paelle a rizotu s divokými houbami. Vinifikace: Odstopkování hroznů, studená předfermentační macerace po dobu 3 dnů pro získání komplexního aroma (při 12 st.C) a pod ochranou CO2.... Celý popis

Koupit za 179 Kč

Popis

Degustace: Rubínově červená barva s fialovými odlesky. Intensivní vůně zralého černého ovoce (černý rybíz) v kombinaci s okouzlující kávou a vanilkou. Dobře vyvážené s přítomnými taniny, dobrá struktura a mnoho ovocného a topinkového aroma.

Gastronomie: Doporučujeme ke kořeněným středomořským rajčatovým pokrmům, pizze, paelle a rizotu s divokými houbami.

Vinifikace: Odstopkování hroznů, studená předfermentační macerace po dobu 3 dnů pro získání komplexního aroma (při 12 st.C) a pod ochranou CO2. Alkoholická fermentace v dubových kádích s přečerpáváním přes klobouk dvakrát denně(při pečlivě kontrolované teplotě, která by měla na konci fermentace dosáhnout 27 st.C. Malolaktická fermentace v dubových kádích.

Země původu: Francie

Vinářská oblast: Corsica

Dodavatel: Barton & Guestier, Francie

Odrůda: 100% Pinot Noir

Konzumace: 14 - 16°C

Zrání v dubovém sudu: Ne

Kombinace k: Pizzy, těstoviny a saláty
Zobrazit více