Jednokomorový školní pytlík na přezůvky stahovací na šňůrku     Prostorný sáček na přezůvky nebo na sportovní věci Pytlík má nové nastavitelné pevné široké popruhy pro pohodlné nošení s přezkami Možnost nosit jako vak na obou ramenech Reflexní prvky splňující normy EU Ve spodní části je síťované odvětrávání Jednoduché uzavírání pomocí stahovací šňůrky  Ideální příslušenství k batohu BETA 22 A      Tradiční český výrobce anatomických batohů. Batohy s prvotřídní kvalitou. V České republice... Celý popis

Koupit za 250 Kč

Popis

Jednokomorový školní pytlík na přezůvky stahovací na šňůrku 
  

Prostorný sáček na přezůvky nebo na sportovní věci

Pytlík má nové nastavitelné pevné široké popruhy pro pohodlné nošení s přezkami

Možnost nosit jako vak na obou ramenech

Reflexní prvky splňující normy EU

Ve spodní části je síťované odvětrávání

Jednoduché uzavírání pomocí stahovací šňůrky 

Ideální příslušenství k batohu BETA 22 A

 

  

Tradiční český výrobce anatomických batohů. Batohy s prvotřídní kvalitou.

V České republice je hlavním cílem vyrábět kvalitní školní aktovky a batohy.
Hned od počátku byla hlavní myšlenka značky BAGMASTER „zdravý růst dětí“. Vyvinuli anatomický zádový systém, který kopíruje dětskou páteř a pomáhá tento prostor odvětrávat, čímž také zvyšuje celkový komfort z nošení. Neméně důležité jsou u batohů fixační prvky. Bederní pás slouží pro lepší rozložení hmotnosti batohu a hrudní pás napomáhá zafixování batohu na zádech proti samovolnému pohybu.

Hmotnost aktovek a batohů pro 1. stupeň ZŠ je automaticky do 1 kg a výška již od 34,3 cm. Dostatečné větrání zad zajistí kvalitní 3D síťovina. 

Vybrané dětské řady batohů navíc splňují náležitosti toho, jak má vypadat školní batoh podle Státního zdravotního ústavu, či se přímo pyšní zdravotním posudkem z Fakulty zdravotnických studií Západočeské Univerzity v Plzni, který specifikuje důležitost velikosti a propracování ramenních popruhů, korigujících zatížení v oblasti krku a zad. Brání vytváření řetězových poruch (svalové spasmy, kloubní blokády, vzniku bolestí šíje, zad a dalších částí pohybového aparátu), což také dokládá obdobný posudek z Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni.

Maminky, stejně jako my, jistě ocení 3-letou záruku na většinu batohů a aktovek, za kterou si značka Bagmaster stojí díky používaným odolným materiálům a 100% kontrole nad výrobním procesem. Víme o čem píšeme. Naše 20-ti letá spolupráce.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bagmaster
Barva růžové
Určení pro holky
Značka Bagmaster