Praktický sáček na přezůvky, cvičky (věci na cvičení), využitelný i pro mimoškolní aktivity. • Z pevného omyvatelného materiálu. • Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech. Sáčky na cvičky obecně: Praktické sáčky se hodí nejen na přezůvky nebo tělocvik, ale třeba i na svačinový box, lahev na pití a další věci, které jsou potřeba na kroužky či výlety. Vaky se dají nahoře stáhnout pomocí šňůrek, což umožňuje nošení na zádech jako batůžek a jsou potištěny oblíbenými... Celý popis

Koupit za 158 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Praktický sáček na přezůvky, cvičky (věci na cvičení), využitelný i pro mimoškolní aktivity.
• Z pevného omyvatelného materiálu.
• Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.
Sáčky na cvičky obecně:
Praktické sáčky se hodí nejen na přezůvky nebo tělocvik, ale třeba i na svačinový box, lahev na pití a další věci, které jsou potřeba na kroužky či výlety. Vaky se dají nahoře stáhnout pomocí šňůrek, což umožňuje nošení na zádech jako batůžek a jsou potištěny oblíbenými dětskými motivy z pohádek a fantasy filmů. Mezi nejoblíbenější patří motivy Minnie, Frozen, Jurassic word, Unicorn, Star Wars a mnohé další.
Název uváděný výrobcem se může lišit, mezi často používané patří: Sportovní pytel, sáček na přezůvky, sportovní vak, plátěný vak, nebo sáček na cvičení/tělocvik. V každém případě se ale jedná o typově stejné provedení, některé sáčky mohou být vybaveny i menší kapsičkou zavírací na zip, která se hodí na bezpečné uložení drobností.
Některé plátěné sáčky můžete zakoupit také v sadě s batohem či aktovkou ve stejném motivu.
Všechny sáčky, vaky a pytle pro školáky naleznete zde.
O značce Baagl:
Česká značka nabízející kvalitní trendy školní aktovky a batohy s důrazem na ergonomii a zdraví malých školáků. Vyjma aktovek a batohů nabízí i jiné školní potřeby. Kolekce značky je plná zajímavých doplňků, které mají zpříjemnit každodenní život školáků a nabízí atraktivní motivy pro holky i kluky. Nezapomíná se ani na dospělé či starší studenty, i oni si v kolekci této nové značky vyberou. Značka se navíc podílí na projektu TERIBEAR Nadace Terezy Maxové.
Všechny produkty značky BAAGL naleznete zde.
Proč nakoupit na Baglik.cz?

Všechny nabízené produkty máme skladem - ihned k odeslání.
Doručení do 2. dne.
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.
Potřebujete poradit? Jsme vám k dispozici pro jakýkoliv dotaz.
Věrnostní program - čim více nakupujete, tím více šetříte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Baagl
Barva zelené
Motiv zigzag
Určení pro kluky
Značka Presco Group