Prostorné a pohodlné ratanové křeslo včetně kvalitního polstru. | Ratanové křeslo Subaliu je vyrobeno z přírodního ratanu semambo, který se vyznačuje vysokou pevností a stálostí. Velikost křesla je 65x67x77 cm. Výška sedu křesla je 44 cm. Nosnost křesla je 115 kg. Polstr na toto křeslo je vyrobený v České republice. Polstr jevyrobený z kvalitní látky a vyznačují se vysokou kvalitou zpracování.Polstry pro nás vyrábí firma AXIN Cuschions s.r.o., která zaměstnávávýhradně místní vyučené švadleny z České... Celý popis

Koupit za 2 290 Kč

Popis

Prostorné a pohodlné ratanové křeslo včetně kvalitního polstru. | Ratanové křeslo Subaliu je vyrobeno z přírodního ratanu semambo, který se vyznačuje vysokou pevností a stálostí.
Velikost křesla je 65x67x77 cm.
Výška sedu křesla je 44 cm.
Nosnost křesla je 115 kg.
Polstr na toto křeslo je vyrobený v České republice. Polstr jevyrobený z kvalitní látky a vyznačují se vysokou kvalitou zpracování.Polstry pro nás vyrábí firma AXIN Cuschions s.r.o., která zaměstnávávýhradně místní vyučené švadleny z České republiky. Tímto způsobem sesnažíme podporovat výrobu a zaměstnanost v naší republice.
Náplň polstru je drcený molitan a polstr lze prát ručně na 40o C.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Axin trading
Druh materiálu ratan
Hmotnost 16 kg