Užijte si příjemné a společenské chvíle s rodinou nebo přáteli na pohodlné soupravě z ratanu. Měkké polštáře na stoličkách mají další využití jako sedadla nebo pohodlné opěrky nohou a poskytují uvolněné chvíle v obývacím pokoji jako na čerstvém vzduchu. Jednotlivé prvky sedadel lze jednoduše uspořádat podle svého vkusu. Silná základna a kvalitní výplet vyrobený z polyratanu zaručí vysokou odolnost tomuto ratanu. Originální, moderní rohová, ratanová sedací souprava BARLETTA je jistotou komfortního... Celý popis

Koupit za 9 999 Kč

Popis

Užijte si příjemné a společenské chvíle s rodinou nebo přáteli na pohodlné soupravě z ratanu. Měkké polštáře na stoličkách mají další využití jako sedadla nebo pohodlné opěrky nohou a poskytují uvolněné chvíle v obývacím pokoji jako na čerstvém vzduchu. Jednotlivé prvky sedadel lze jednoduše uspořádat podle svého vkusu. Silná základna a kvalitní výplet vyrobený z polyratanu zaručí vysokou odolnost tomuto ratanu.
Originální, moderní rohová, ratanová sedací souprava BARLETTA je jistotou komfortního odpočinku v zahradě nebo na terase. Nadčasový design a kvalitní zpracování, to vše jsou vlastnosti sedací ratanové soupravy od značky Avenberg.

Stabilní konstrukce zaručí pevnost a lehkost sedací soupravy BARLETTA. Konstrukce je opletena pevným PE ratanem v šedé barvě. Maximální pohodlí zahradní sedací soupravy zabezpečí bohaté, masivní polstry a polštáře se snímatelným potahem, aniž by dlouhodobým používáním ztrácely svůj tvar.

Celkové provedení exkluzivní ratanové soupravy BARLETTA zaručí dlouhý a bezúdržbový provoz. Ratanová souprava od značky Avenberg se skládá z rohové pohovky, 2 ks taburetů a stolu s bezpečnostním sklem. Souprava byla navržena tak, aby se stala dokonalou součástí Vaší terasy nebo zahrady a dopřála Vám maximální pohodlí a pocit bezpečí ve volných okamžicích každodenního koloběhu života.

1x rohová pohovka, 2x taburet, 1x stůl
Parametry:
lehká a pevná konstrukce
výplet z PE ratanu - odolný a téměř bezúdržbový
včetně nadýchaných polstrů tm. šedé barvy
deska stolu z tvrzeného skla
barva ratanu - šedá
barva polstru - tm. šedá
rozměry rohové pohovky:230/178 x 63 x77 cm
rozměry taburetů: 40 x 40 x 35 cm
rozměry stolu: 115 x 65 x 66 cm

Návod na montáž a správné používání v českém jazyce je součástí každého balení.
Záruka 2 roky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Avenberg