Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  AV receivery (AV přijímače)  >  Sony STR-DN1080

Sony STR-DN1080

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 22 333 Kč
Porovnat 2 obchody
Vysoká kvalita znění Pokud patříte mezi milovníky hudby, určitě si pořiďte tento 7.2.1 kanálový AV přijímač Sony STRDN1080 s flexibilním systémem reproduktorů. Celou Vaší domácností nebo kanceláří se bude rozplývat čistý a jasný zvuk. Realistický a prostorový formát oceníte nejen při poslechu oblíbených skladeb, ale především při sledování filmů. Vždyť přesvědčte se sami. Video funkce S výst...

Všechny nabídky pro Sony STR-DN1080

Popis Sony STR-DN1080

Vysoká kvalita znění
Pokud patříte mezi milovníky hudby, určitě si pořiďte tento 7.2.1 kanálový AV přijímač Sony STRDN1080 s flexibilním systémem reproduktorů. Celou Vaší domácností nebo kanceláří se bude rozplývat čistý a jasný zvuk. Realistický a prostorový formát oceníte nejen při poslechu oblíbených skladeb, ale především při sledování filmů. Vždyť přesvědčte se sami.
Video funkce
S výstupním výkonem 165 W posouvá laťku opravdu vysoko. Vyznačuje se mnohými video funkcemi, jako například HDR (vysokým dynamickým rozsahem), zpětným audio kanálem, přenosem přes HDMI nebo 3D přes HDMI. Nelze opomenout ani podporu 4K Ultra HD rozlišení. Podporuje dále technologie Dolby Atmos, DTS: X s DTS HD.
Konektivita
Spolu s tímto AV přijímačem Sony STRDN1080 budete moci pohodlně streamovat bez omezujících kabelů. Postačí jen jednoduchá synchronizace s Vaším zařízením prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth a je to. Následně na to můžete přehrávání spustit z kteréhokoliv místa u Vás doma. Přináší Vám tak jedinečný hudební zážitek i v běžný den. Jde o proces opravdu velmi jednoduchý, proto z něj nemusíte mít žádné zbytečné obavy. Možnosti propojení i s jinými zařízeními jsou však široké. Využít lze například NFC technologii, Wi-Fi, AirPlay nebo aplikaci Mobile Control. Užijete si tak bezdrátové přehrávání.
Design
Svým téměř nenápadným a nadčasově působícím provedením dokonale vynikne v každém interiéru. Černá povrchová úprava navíc působí velmi elegantně, čímž osloví mnohé z Vás. Stejně dámy i pány. S rozměry 430 x 156 x 331 mm nezabírá příliš mnoho místa. Na předním panelu se nachází displej, ale i množství ovládacích prvků. Používání je skutečně velmi intuitivní a rychle se v něm zorientujete.

Značka: Sony
Počet kanálů: 7
Konektivita
Wi-Fi: Ano
Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
Ethernet / LAN připojení: Ano
Počet digit.vstupů: 2
Počet analog.vstupů: 4
...

Parametry Sony STR-DN1080

Výrobce Sony Ericsson

Podobné produkty

Podobné fráze: