Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  AV receivery (AV přijímače)  >  Onkyo PHA-1045

Onkyo PHA-1045

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 18 990 Kč
Porovnat 2 obchody
Pro kvalitní poslech hudby je potřeba vybírat komponenty systému v odpovídající kvalitě. Tu Vám dokáže poskytnout set receiveru a CD přehrávače Onkyo PHA-1045. Tento minisystém z oddělených komponentů je prostorově úsporným řešením kvalitního poslechu hudby. CD přehrávač je vybaven vysoce kvalitními převodníky Wolfson Stereo DAC (WM8718), které zaručují maximální využití kvalitu vašich CD aneb...

Všechny nabídky pro Onkyo PHA-1045

Popis Onkyo PHA-1045

Pro kvalitní poslech hudby je potřeba vybírat komponenty systému v odpovídající kvalitě. Tu Vám dokáže poskytnout set receiveru a CD přehrávače Onkyo PHA-1045. Tento minisystém z oddělených komponentů je prostorově úsporným řešením kvalitního poslechu hudby.
CD přehrávač je vybaven vysoce kvalitními převodníky Wolfson Stereo DAC (WM8718), které zaručují maximální využití kvalitu vašich CD anebo MP3/WMA CD disků. Špičkovou kvalitu podpoří také receiver s výkonem 70W na kanál při 4 Ohmech a DAC převodníkem Burr-Brown 192 kHz/24-Bit (PCM1796). Pokročilá konstrukce zesilovače mimo jiné zahrnuje precizně navrženou technologii Onkyo VLSC.
Technologii Onkyo VLSC (vektorově lineární vyhlazovací obvod) přispívá k zabránění vzniku šumu. S Onkyo VLSC jsou z dat průběžně odebírány vzorky mezi dvěma diskrétními body a rozdíl je spojen do analogových vektorů, čímž je zabráněno degradaci zvuku. V běžných metodách digitálně-analogového převodu, je nemožné zcela odstranit šum, který degraduje analogový signál a zvuk vyzařovaný z reproduktorů. S technologií VLSC je dosažen mnohem lepšího výsledku digitálně-analogového převodu.
Možnost přehrávání médií CD je navíc doplněna velmi užitečným USB vstupem na předním panelu receiveru. Ten podporuje jak přehrávání obsahu vašeho iPod/iPhone, tak i flash pamětí. Využít můžete také FM/AM tuner s RDS a 40-ti předvolbami. Mimo jiné jsou k dispozici digitální výstupy optický i koaxiální, analogové vstupy a výstupy nebo sluchátkový konektor.
Technické parametry
Parametry
Dálkové ovládání:
Ano
Výstup na sluchátka:
Ano
USB port:
Ano
Tuner:
FM

Parametry Onkyo PHA-1045

Výrobce Onkyo

Podobné produkty

Podobné fráze: