Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  AV receivery (AV přijímače)  >  Denon DNP-F109

Denon DNP-F109

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Síťový přehrávač Denon DNP-F109 Network Audio Player Denon DNP-F109 je vynikajícím nástrojem pro přehrávání obsahu ze sítě. Můžete ním poslouchat širokou škálu internetových rádií, on-line obsah či síťový obsah Network Attached Storage (NAS) zařízení DLNA 1.5. Užívejte si pohodlí podpory AirPlay a skvělý zvuk značky Denon. Promyšlená konstrukce pro dokonalý zvuk Pečlivě promyšlené vnitřn...

Všechny nabídky pro Denon DNP-F109

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Denon DNP-F109

Síťový přehrávač Denon DNP-F109
Network Audio Player Denon DNP-F109 je vynikajícím nástrojem pro přehrávání obsahu ze sítě. Můžete ním poslouchat širokou škálu internetových rádií, on-line obsah či síťový obsah Network Attached Storage (NAS) zařízení DLNA 1.5. Užívejte si pohodlí podpory AirPlay a skvělý zvuk značky Denon.
Promyšlená konstrukce pro dokonalý zvuk
Pečlivě promyšlené vnitřní uspořádání poskytuje nejkratší cestu signálu, takže zvuk je věrně reprodukován bez ztráty zvukové čistoty. Pevná konstrukce s hliníkovým čelním panelem minimalizuje případné vibrace. Kvalita každé jednotlivé části, stejně jako způsob, jakým pracují společně, v podstatě určuje kvalitu zvuku. Denon využívá pouze velmi kvalitní díly, pečlivě vybrané a vyzkoušené.
Skvělé možnosti přehrávání
Poslouchejte internetové rádio přes službu vTuner a využijte AirPlay pro přímé streamování z přístrojů iPad, iPhone, iPod touch či z iTunes knihovny. Nebo také funkci "Play to" programu Windows Media Player verze 12 či vyšší. Certifikace DLNA 1.5 zaručuje bezproblémové streamování audia a širokou kompatibilitu napříč zařízeními. Zadní port USB umožní připojení externích paměťových jednotek flash, hudebních přehrávačů nebo iPod.
Denon - dokonalý zážitek ze zábavy
Filozofií značky Denon je vášeň pro umění a technologie s cílem přinášet uživatelům dokonalý zážitek ze zábavy. Desetiletí technologického pokroku, inovací a vynikající inženýrské schopnosti utvářely celou kulturu značky Denon. Každý detail produktu Denon je vyroben s ohledem na preciznost, styl, výkon, čistotu zvuku, tak aby vnášel radost do života.
Klíčové vlastnosti
Síťový přehrávač Denon DNP-F109 je vybaven podporou formátů WMA, MP3, WAV, AAC, FLAC, WMA lossless (Transcode), FLAC HD 192/24, ALAC (Apple lossless). Je certifikován pro sítě DLNA 1.5, podporuje internetová rádia a AirPlay. Mezi konektorovou výbavu patří koaxiální digitální výstup, analogový audio výstup, port US...

Parametry Denon DNP-F109

Výrobce Denon

Podobné produkty

Podobné fráze: