Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Autožárovky  >  Osram H7 12V 55W Silverstar

Osram H7 12V 55W Silverstar

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Typ světla: H7 napětí [V]: 12 jmenovitý výkon [W]: 55 paticové provedení: PX26d Až o 50 % více světla přispívá k větší bezpečnosti. Kužel světla je až o 20 metrů delší a tím poskytuje řidiči čtyřikrát až pětkrát delší reakční dobu. Moderní design se stříbrným vrchlíkem baňky pro použití ve všech světlometech s čirou optikou.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Osram H7 12V 55W Silverstar

Popis Osram H7 12V 55W Silverstar

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Žárovka OSRAM H7 12V 55 W PX26d, 64210SV2 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TRC-10474629 - Žárovka OSRAM H7 12V 55 W PX26d, 64210SV2 Vlastnosti: typ světla H7 napětí [V] 12 V jmenovitý výkon ( W) 55 W stupňové provedení PX26d ...

TorriaCars.cz píše:

Žárovka OSRAM H7 12V 55 W PX26d, 64210SV2
Vlastnosti:
typ světla    H7
napětí [V]    12 V
jmenovitý výkon ( W)    55 W
stupňové provedení    PX26d

KASA.cz píše:

Díky speciální technologii osvítí žárovka Osram SILVERSTAR – podle typu světlometů – silnici v nejdůležitějším prostoru 50 až 75 metrů před autem až o 50% jasněji než standardní halogenové žárovky. Žárovky Osram SILVERSTAR jsou vhodné speciálně pro moderní světlomety s čirou optikou.
Výhody:
až o 20 metrů delší kužel světla kromě toho nabízí ještě více světla. Tak jsou lépe vidět nejen překážky a nebezpečí, ale i značky a označení.
kromě tohoto výrazného zvýšení výkonu se uplatní i design - autožárovky Osram SILVERSTAR jsou opatřeny stříbrným vrchlíkem a tím opticky splynou s pozadím reflektoru. Tento efekt si díky promyšlené technologii zachovají po celou dobu životnosti .
ideální autožárovka pro řidiče, kterým nezáleží jen na vyšší bezpečnosti, ale i na dokonalé estetice svého vozu.
O firmě Osram:
Osram vyrábí velkou část svých autožárovek pro skupinu nejnáročnějších a nejkritičtějších zákazníků na světě. Jde o největší mezinárodní firmy automobilového průmyslu. Pod tlakem ostatních firem na trhu a stále nových a přísnějších bezpečnostních požadavků kontrolují velké automobilky své dodavatele součástek a příslušenství stále se stoupajícími nároky na kvalitu a výkon, a to se týká především oblasti osvětlení.
Když výrobce autožárovek v souladu s těmito podmínkami dokáže rok od roku polovinu všech celosvětově vyrobených osobních automobilů vybavovat světelnými zdroji, vypovídá to víc o kvalitě těchto výrobků než všechna slova.
Osram je v celosvětovém měřítku na vedoucí pozici v oblasti světelných zdrojů pro automobily a dodavatel originálních dílů všech výrobců žárovek a světlometů pro automobily.
Osram vyrábí také žárovky pro trh s náhradními díly ve stejné kvalitě, podle stejných norem a podle stejné specifikace a požadavků výrobců nákladních automobilů, jaké se dodávají pro montáž nových vozů....

MALL.CZ píše:

O 60 % více světla než běžná žárovka, světelný kužel o 20 m delší. Neoslňuje protijedoucí řidiče. Naopak řidiče s těmito světly jízda tolik neunaví oči a přispěje k lepší bezpečnosti jízdy i díky skvělé viditelnosti krajnice, chodců a cyklistů.

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Větší bezpečnost a více světla. Hodně světla, dlouhá životnost, férová cenaHalogenová standardní světla Nová světla pro řidiče s vysokými nároky v bezpečnosti, výkonu a poměru výkonu a ceny: OSRAM SILVERSTAR 2.0 patří v současnosti ve všech kategoriích k nejlepším světlům. Delší jízdy v noci vyžadují extrémní koncentraci řidiče. Žárovka s lepším osvětlením vozovky zvyšuje pohodlí při jízdě a podporuje pozornost. Rozhodující bezpečnostní výhoda. Až o 60 % více světla na vozovce v rozsahu od 50 do 75 m před vozidlem dává řidiči možnost mnohem lépe a rychleji reagovat na dopravní značky, překážky nebo nebezpečí. Až o 60 % více světla·Až o 20 m delší světelný kužel·Dvojitá životnost oproti předchůdci·Moderní design se stříbrným vrchlíkem Autožárovka Osram Silverstar 2.0 DuoBox, 4008321786753, 12 V, H7, PX26d, 2 ks od výrobce Osram v kategorii Auto|Osvětlení|Autožárovky. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

MADER computer píše:

Autožárovka
mezinárodní označení H7
patice (uchycení žárovky) H7 PX26d
příkon 55 W
napětí 12 V
použití pro přední světlomet
prodejní obal 2 ks, plastová krabička
Fotometrické údaje
Světelný tok 1500 lm
Tolerance světelného toku ±10 %
Životnost
Životnost B3 250 h
Životnost Tc 450 h

Výhody produktu
Až o 60 % více světla (ve srovnání se standardními autožárovkami)
Až o 20 % delší paprsek (ve srovnání se standardními halogenovými žárovkami)
Až dvojnásobná životnost (ve srovnání s předchůdcem)
Nebezpečí může být spatřeno dříve
Delší doba na reakci
Vynikající poměr cena / výkon
Druh použití
Světlomet
Ideální pro použití v čirých světlometech
Vlastnosti produktu
Moderní design se stříbrným vrchlíkem

Parametry Osram H7 12V 55W Silverstar

Výrobce Osram
Typ světla H7
Určení Přední potkávací a dálková světla
Jmenovité napětí 12V

Podobné produkty

Podobné fráze: