Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Chladničky  >  Autochladničky  >  Campingaz Powerbox Plus 36L

Campingaz Powerbox Plus 36L

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Antimikrobiální ochranaTento vysoce kvalitní chladící box od společnosti Campingaz s antimikrobiální ochranou lze připojit do autozapalovače či do sítě (za pomoci adaptéru). objem až 36 l velmi tichý ventilátor Popis Termoelektrický chladící box Campingaz Powerbox Plus 36L:Termoelektrický chladící box Campingaz o objemu 36 l disponuje tichým ventilátorem s max. hlučností 39 dB. Antimikr...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Campingaz Powerbox Plus 36L

Popis Campingaz Powerbox Plus 36L

Patro.cz píše:

Odolný povlak z materiálu PEVA zajistí vašemu grilu ochranu před
vnějšími vlivy. Stahovatelný lem zajišťuje dokonalé zakrytí
grilu.


;


Vhodný obal na gril:


EXPERT BASIC
EXPERT

LYPO.CZ píše:

Campingaz Obal na gril L nakupujte v sekci Příslušenství ke grilům. Další Kempování značky Campingaz nakupujte výhodně na lypo.cz.
Odolný povlak z materiálu PEVA zajistí vašemu grilu ochranu před vnějšími vlivy. Stahovatelný lem zajišťuje dokonalé zakrytí grilu.


Vhodný obal na gril:


EXPERT BASIC

EXPERT PLUS

KASA.cz píše:

Chladící box elektrický Campingaz Powerbox Plus 36L - šedá
Termoelektrický chladicí box Campingaz Powerbox Plus s připojením do 12V autozapalovače. TE box má antimikrobiální ochranu, tato ochrana odolává zápachům, plísním a houbám. Antimikrobiální účinek je získán z přísady, která je roztavena do plastu před tím, než je formována do vložky. To znamená, že antimikrobiální vrstva nemůže být poškrábána ani oslabena v průběhu času používání.
Specifikace:
Vyroben s o 30 % více izolace.
Možnost zapojit do sítě 230V přes adaptér (adaptér není součástí balení).
Hodnota delta T 20°C: chladí o 20°C pod teplotu okolí.
Velmi tichý ventilátor vydává maximálně 39 dB.
Kabelový prostor pro kabel.
Parametry:
Objem: 26 l
Vnější rozměry: 50 x 51 x 33 cm

GrilyKrby.cz píše:

Špičkové chladící boxy Powerbox Plus 36 l mají objem 36 litrů a dokáží uvnitř boxu udržet teplotu o 20 stupňů nižší než je okolní teplota. Pro tyto vlastnosti je Powerbox Plus 36 l nesmírně oblíbeným chladícím boxem při cestách na dovolenou, při výletech nebo na koupališti.

Hawaj.cz píše:

Elektrický chladící box Campingaz Powerbox Plus 36L

Termoelektrický chladicí box Campingaz Powerbox Plus 36L s připojením do 12V autozapalovače a objemem 36 litrů. Izolace z boxu je z vysoce kvalitní PU pěny díky které má Campingaz Powerbox Plus 36L izolační výkon 20°C pod okolní teplotu. Box má antimikrobiální ochranu.
Box je možné zapojit do sítě 230V přes adaptér (adaptér není součástí balení). Zlepšený a velmi chytrý ventilátor snižuje hlučnost (vydává maximálně 39 dB) takže Vás nebude rušit ani v noci. Kabelový prostor pro pro kabel.
Antimikrobiální složka - odolává plísním a zápachu
Antimikrobiální účinek je trvalý, protože tato speciální přísada je zatavena přímo v samotném materiálu. Díky tomu nemůže být antimikrobiální složka zničena a její efekt oslaben. Odolává plísním a eliminuje pachy
Silná a prémiová PU izolace
Testy ukazují, že tepelné ztráty jsou z 30% přes horní část a z 30% přes základnu boxu. Nové modely chladících boxů Powerbox Plus mají zesílenou izolaci ve víku a v základně boxu. Po stranách boxu je izolace naopak snížena a díky tomu jsou vnější rozměry menší, aniž by měly vliv na vnitřní kapacitu či výkon boxu. Izolačním materiálem je polyurethan, coby nejkvalitnější dostupná izolace na trhu, poskytující o 30% lepší izolaci.
Uzamčené a zabezpečené
Chladící box a jeho víko s výstupkem, které dokonale zapadá do boxu zaručuje bezpečnou těsnost. Click and Lock systém vydává při zavření víka specifické cvaknutí, díky kterému poznáte, že je chladící box pevně uzavřen/utěsněn.
Víka uchycená na pantech
Víka uchycená na pantech skvěle zapadnou do chladícího boxu stejně jako boční držadla do tvarovaných bočních otvorů, což činí chladící box kompaktním. Široký otvor chladícího boxu umožňuje snadné a rychlé plnění. Ideální tvar chladícího boxu znemožňuje jeho převrácení ať je plný či prázdný.
Vlastnosti produktu
- Připojení pro 12V autozapalovač
- Celkový obj...

Český ráj outdoor e-shop píše:

Box je vybaven ovladačem se 4 režimy - "vypnuto" bez nutnosti odpojit šňuru od zdroje, pro snížení hluku "noc", šetrný A++ k životnímu prostředí a stále efektivní "eco" a "max" pro maximální výkon. Izolace z vysoce kvalitní PU pěny. Hodnota delta T: chladí o 16°C pod teplotu okolí. Powerbox® Plus 36L 12/230V termoelektrický chladicí box má antimikrobiální ochranu. Tato ochrana odolává zápachům a plísním. Antimikrobiální účinek je získán z přísady, která je roztavena do plastu před tím, než je formována do vložky. To znamená, že antimikrobiální vrstva nemůže být poškrábána ani oslabena v průběhu času používání.   Další parametry: Objem: 36l Pojme: 10 x 1,5l lahev Vlastnosti: vysoce kvalitní PU izolace, připojením do 12V autozapalovače a do sítě 230V, 4 nastavitelné režimy výkonu chlazení, víko s typickým cvaknutím po uzavření, antimikrobiální účinek, dvě postranní madla Izolace: PU pěna Výkon izolace (+/- 1°C): 16 stupňů pod okolní teplotu

I-domacipotreby.cz píše:

Termoelektrický chladicí box Powerbox Plus je vyroben z prémiové izolace.
Zlepšený a velmi chytrý ventilátor snižuje hlučnost, takže Vás nebude rušit ani v noci.
Antimikrobiální přísada vstřikovaná do plastu uvnitř vložky pak chrání box před plísněmi, zápachem a prodlužuje životnost.
S novým a moderním tvarem postaveným ze silného a hustého polypropylenu zůstanou boxy chladné i hodiny po odpojení od zdroje!
- Izolace z vysoce kvalitní PU pěny
- Připojení do 12V autozapalovače i do sítě 230V
- Ovladač se 3 režimy výkonu:
- NOC pro snížení hluku
- ECO šetrný k životnímu prostředí
- MAX pro maximální výkon
- Antimikrobiální ochrana chrání před plísněmi a zápachem
- Spolehlivý zavírací systém Click&Lock
- Pokud není možné zapojit do sítě nebo autozapalovače, lze použít klasické chladící vložky
TECHNICKÉ PARAMETRY:
- objem: 36 L
- pojme: 10 x 1,5 L lahev
- izolace: PU pěna
- váha: 5,2 kg
- rozměry: 55 x 35 x 41 cm
- značka: CAMPINGAZ

KBsport.cz píše:

Termoelektrický chladicí box s připojením do 12V autozapalovače a na 230V. Izolace z vysoce kvalitní PU pěny. Box je vybaven ovladačem se 4 režimy - VYPNUTO - bez nutnosti odpojit šňůru od zdroje, pro snížení hluku NOC, šetrný A++ k životnímu prostředí a stále efektivní ECO a MAX pro maximální výkon. TE box má antimikrobiální ochranu. Tato ochrana odolává zápachům a plísním. Antimikrobiální účinek je získán z přísady, která je roztavena do plastu před tím, než je formována do vložky. To znamená, že antimikrobiální vrstva nemůže být poškrábána ani oslabena v průběhu času používání.

MALL.CZ píše:

Termoelektrický chladící box Campingaz Powerbox Plus 36L AC/DC EU s připojením do autozapalovače 12 V, ale i do zásuvky na 230 V. Chladící box má objem 36 l a disponuje velmi tichým ventilátorem, díky němuž dosahuje hlučnosti jen 39 dB.

Parametry Campingaz Powerbox Plus 36L

Výrobce Campingaz
Výška 510mm
Připojení do sítě 230V Možnost připojení autochladničky do elektrické zásuvky 230V. Ano
Objem 36l

Podobné produkty

Podobné fráze: