Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Autobaterie  >  FIAMM Titanium Plus 12V 60Ah 600A

FIAMM Titanium Plus 12V 60Ah 600A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis Autobaterie nejnovější řady FIAMM Titanium Pro jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě Fiamm s využitím zkušeností při dodávkách do prvovýroby automobilů jako jsou Ferrari, Maserati, Volvo, Jaguar, Mercedes, Opel, Toyota, Nissan a další.   Tyto baterie jsou vyráběny pomocí technologie Pb-Ca, která umožní udržet nízkou hladinu samovybíjení a to jak během používání, tak v situacích, kdy bateri...

Všechny nabídky pro FIAMM Titanium Plus 12V 60Ah 600A

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis FIAMM Titanium Plus 12V 60Ah 600A

Popis
Autobaterie nejnovější řady FIAMM Titanium Pro jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě Fiamm s využitím zkušeností při dodávkách do prvovýroby automobilů jako jsou Ferrari, Maserati, Volvo, Jaguar, Mercedes, Opel, Toyota, Nissan a další.
  Tyto baterie jsou vyráběny pomocí technologie Pb-Ca, která umožní udržet nízkou hladinu samovybíjení a to jak během používání, tak v situacích, kdy baterie nebyla delší dobu používána. Díky speciálnímu indikátoru můžete snadno a rychle monitorovat a kontrolovat stav baterie.
  Klíčové vlastnosti výrobku jsou:
Naprosto bezúdržbová v souladu s normou EN 50342
Všechny baterie řady Titanium nevyžadují dolévání vody po celou životnost. Spotřeba vody je tak nízká, že hladina elektrolytu z výroby splňuje všechny požadavky na baterii po celou dobu jeho životního cyklu.
     
Splňuje NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) Č. 461/2010
Toto nařízení znamená, že všechny originální baterie Fiamm vyrobené ve všech továrnách odpovídají výrobkům dodávaným do prvovýroby. Všechny baterie jsou řádně certifikovány, používají stejná výrobní a kontrolní pravidla.
* Hmotnost: 14.2 kg
* Kapacita: 60Ah
* Napětí: 12V
* Startovací proud: 600A
* Pólování: 0 (+ vpravo)
* Výška: 175mm
* Šířka: 175mm
* Délka: 242mm
* Vlastnosti: bezúdržbová

Parametry FIAMM Titanium Plus 12V 60Ah 600A

Výrobce Fiamm
Hmotnost 14.2Kg
Kapacita 60Ah
Napětí 12V
Startovací proud 600A
Pólování Pravé

Podobné produkty

Podobné fráze: