Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Autoalarmy

Autoalarmy

Výrobci:

Keetec  •  Jablotron  •  Stualarm  •  Spy
Nalezeno:    5 produktů

Spy 2-Way Car autoalarm

Spy22 je dvoucestný autoalarm s pagerem, dvěma LCD ovladači a otřesovým snímačem. Autoalarm umožňuje neustálý dohled nad zabezpečeným vozidlem. br/> Možnosti systému: Kontrola dveří, zavazadlového prostoru a motorového prostoru Ovládání centrálního zamykání Imobilizační výstup – blokování startéru Možnost dotažení el. oken při aktivaci systému Tichá / hlasitá aktivace systému Indikace stavu systému LED diodou Vyhledání vozidla Možnost dálkového odemknutí zavazadlového prostoru (pokud je nainsta...

Více informací
od 2 320 Kč
Koupit nejlevněji

Jablotron CA-340 Nestor

Autoalarm Jablotron CA-340 NESTOR je určen pro instalaci do vnitřního prostoru vozidla s palubním napětím 12 V a ukostřeným záporným pólem. Je chráněn proti přepólování a přepětí. Jeho aktivační vstupy jsou chráněny proti zkratu a přivedení napětí.

Více informací
od 2 978 Kč
Koupit nejlevněji

Autoalarm Keetec TS 100

...í jednotka</span> <span class="hps">je vybavena</span> <span class="hps">14</span><span class="atn">-</span><span>pin</span> <span class="hps">CAN</span> <span class="hps">BUS</span> <span class="hps">konektorem pro připojení</span> <span class="hps">CAN</span> <span class="hps">BUS</span> <span class="hps">modulu</span><span>.</span></span></p>

Více informací

Autoalarm Keetec TS CAN

Inovovaný autoalarm KEETEC TS CAN (rev 03.), se zabudovaným CAN BUS modulem, vhodný pro vozidla s 12/24V palubním napájením. Ovládaný pomocí originálního dálkového ovladače. Možnost připojení alarmu přes CAN BUS nebo přes analogové vstupy (pro vozidla bez CAN BUS sběrnice).

Více informací

Autoalarm Keetec TS 100 LINE

Autoalarm KEETEC TS 100 s plovoucím kódem - obsahuje 2 ks dálkových ovladačů (RC LINE/METAL). Funkce TS 10 jsou doplněny o vestavěný okruh blokování startu nebo chodu motoru, relé centrálního zamykání a ultrazvukový snímač.

Více informací

Podobné fráze: