Náhradní žhavící hlavy z platformy Aspire AF Mesh nabídnou skvělé podání chuti, optimální odpařovací plochu a efektivní náběh žhavení. Nabídnou také příjemnou produkci husté a chutné páry. Hlavy disponují moderním kanthalovým mesh pletivem pro co nejlepší výsledky při žhavení. Jsou vhodné jak pro standardní e-liquidy s nikotinem, nebo bez nikotinu, tak také pro nikotinové soli.        Parametry: - Odpor: 0,6 Ohm (Doporučený výkon: 15 - 18W. Vhodné pro: MTL) - Odpor: 1,0 Ohm (Doporučený výkon:... Celý popis

Koupit za 84 Kč

Popis

Náhradní žhavící hlavy z platformy Aspire AF Mesh nabídnou skvělé podání chuti, optimální odpařovací plochu a efektivní náběh žhavení. Nabídnou také příjemnou produkci husté a chutné páry. Hlavy disponují moderním kanthalovým mesh pletivem pro co nejlepší výsledky při žhavení. Jsou vhodné jak pro standardní e-liquidy s nikotinem, nebo bez nikotinu, tak také pro nikotinové soli.

 
     Parametry:

- Odpor: 0,6 Ohm (Doporučený výkon: 15 - 18W. Vhodné pro: MTL)
- Odpor: 1,0 Ohm (Doporučený výkon: 12 - 15W. Vhodné pro: MTL)
- Typ spirálky: Mesh kanthal

     Obsah balení:

- 1x žhavící hlava Aspire AF Mesh 

Kompatibilní zařízení:
- Aspire Flexus Q Pod Kit
- Aspire Flexus Stik Pod Kit
- Aspire Riil X Pod Kit
- Aspire Flexus Peak Pod Kit

 

Vhodné pro:
- MTL vaping (klasické šlukování)

 

Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavící hlavy, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci hlavy do atomizéru/cartridge a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu/grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení hlavy při prvním žhavení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce aSpire
Značka aSpire