Barva LED: Denní bílá. Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.. . . Ochrana proti korozi. . Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).. U běžných zrcadel se po nanesení reflexní... Celý popis

Koupit za 3 441 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Barva LED: Denní bílá.
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen..
.
.

Ochrana proti korozi.
.
Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď)..
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla..
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí..
.Vlastnosti.

Značka.AQUALINE..
Série.BORA..
Rozměr.50x70 cm..
Šířka.500 mm..
Výška.700 mm..
Barva.Chrom..
Materiál.Hliník..
Typ zrcadla.Zrcadla s osvětlením..
Tvar.Obdélník..
Ovládání světla.Vypínač..
Stupeň krytí.IP44..
Barva LED.Denní bílá (4 000 - 5 000 K)..
Svítivost.315 lm..
Životnost (LED).30000 hod...
Výbava.Ochrana proti korozi..
Hmotnost / ks.6.9900 kg..
Balení.1 ks..
EAN.8590913836251..
Taric.70099200..
Záruka.2 roky..
.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqualine
Tvar obdelníkový

Podobné produkty