Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Antiradary do auta

Antiradary do auta

Nalezeno:    15 produktů

Stinger Card PCI Interface

Stinger Card PC Interface umožňuje připojit multifunkční systém - antiradar Stinger Card k počítači a zpracovat získané údaje nebo aktualizovat software.

Více informací
od 3 000 Kč
Koupit nejlevněji

Genevo One

Přenosný antiradar Genevo One S je novinkou roku 2014 a oproti základnímu Genevo One má vylepšený displej, více možností nastavení a optimalizovaný radarový modul s cca 15% vyšší citlivostí. Předváděcí kus, minimální opotřebení, záruka 18 měsíců!

Více informací
od 8 895 Kč
Koupit nejlevněji

AL Priority Dual

AL Priority Dual je vhodný pro vozidla s větší čelní plochou nebo pro současnou ochranu zapředu i zezadu.

Více informací
od 24 895 Kč
Koupit nejlevněji

AL Priority Quad

AL Priority Quad je vhodný pro současnou ochranu zapředu i zezadu u velkých limuzín a SUV.

Více informací
od 39 895 Kč
Koupit nejlevněji

AL Priority Single

AL Priority Single je vhodný pro přední ochranu běžných osobních vozidel.

Více informací
od 17 395 Kč
Koupit nejlevněji

AL Priority Triple

AL Priority Triple je vhodný pro současnou ochranu zapředu i zezadu u vozidel s větší čelní plochou.

Více informací
od 32 395 Kč
Koupit nejlevněji

Laser Interceptor Dual

Laser Interceptor Dual je víceúčelový laserový systém, jehož primární funkcí je spolehlivá ochrana vozidla proti laserovým měřičům rychlosti a zároveň může sloužit jako parkovací asistent. V nezávislých testech GOL překonal všechny své konkurenty.

Více informací
od 14 800 Kč
Koupit nejlevněji

Laser Interceptor Quad

Laser Interceptor Quad je víceúčelový laserový systém, jehož primární funkcí je spolehlivá ochrana vozidla proti laserovým měřičům rychlosti a zároveň může sloužit jako parkovací asistent. V nezávislých testech GOL překonal všechny své konkurenty.

Více informací
od 27 800 Kč
Koupit nejlevněji

Laser Interceptor Triple

Laser Interceptor Triple je víceúčelový laserový systém, jehož primární funkcí je spolehlivá ochrana vozidla proti laserovým měřičům rychlosti a zároveň může sloužit jako parkovací asistent. V nezávislých testech GOL překonal všechny své konkurenty.

Více informací
od 23 800 Kč
Koupit nejlevněji

STINGER CARD

Stinger Card HD je detekční a ochranný systém pro nejdokonalejší zabezpečení Vašeho vozidla. S nejnovější technologií speciální MPHD antény umožňuje detekci radarů RAMER / Multaradar CD s vysokou citlivostí a minimem falešných poplachů!

Více informací
od 49 800 Kč
Koupit nejlevněji

Stinger VIP

Stinger VIP je nejnovější a nejdokonalejší ochranný high-end systém pro zabezpečení Vašeho vozidla. S revoluční technologií speciální MPHD antény umožňuje detekci radarů RAMER / Multaradar CD s maximální citlivostí a minimem falešných poplachů.

Více informací
od 79 800 Kč
Koupit nejlevněji

Přenosný antiradar Genevo MAX

Genevo MAX - nejnovější a nejmodernější přenosný detektor na trhu!

Více informací

Přenosný antiradar Neoline X-COP 8700S

Špičkový antiradar s mezinárodní GPS databází stacionárních zařízení schopný detekovat nejpoužívanější měřicí zařízení policie včetně radarů RAMER a MULTARADAR.

Více informací

Přenosný antiradar s kamerou Neoline X-COP 9100S

Výkonné přenosné zařízení, které kombinuje kameru s radarovým detektorem - antiradarem - pro spolehlivou detekci radarů RAMER a MULTARADAR.

Více informací

Neoline X-COP 9100s

...je kvalitním senzorem SONY Exmor IMX 322, se kterým pořídíte detailní záběry ve Full HD rozlišení. Hlavním tahákem této šikovné kamerky je pasivní detektor radarů s širokou databází stacionárních radarů, úsekových měření a semaforů, které snímají vaši rychlost. Takto budete moci vždy včas reagovat a vyhnete se možným problémům. Databáze obsahuje tisíce zón ve 45 státech Evropy.  Díky GPS modulu vždy obdržíte přesné informace nejen o své poloze, ale také o rychlosti. Všechny potřebné...

Více informací

Podobné fráze: