Kde jsem: Katalog > Bioveta Bio Kill 2,5mg/ml kožní sprej emulze Objem: 100ml

Bioveta Bio Kill 2,5mg/ml kožní sprej emulze Objem: 100ml

Obrázek není k dispozici
Koupit za 199 Kč
Dostupnost: Skladem
199 Kč
Přípravek na ničení ektoparazitů u domácích zvířat a plemen psů. Cílové druhy zvířat: Psi, morčata, křečci a exotičtí ptáci Indikace s upřesněním pro cílový druh zvířat: Přípravek se používá proti ektoparazitům (blechy, vši, klíšťata, roztoči) u psů, morčat, křečků a exotických ptáků, proti hmyzu (mravenci, mouchy, pavouci) a k dezinsekci kotců a hnízd. Pes: kontrola zablešení a zavšivení, preven...

Doporučujeme

Popis Bioveta Bio Kill 2,5mg/ml kožní sprej emulze Objem: 100ml

Přípravek na ničení ektoparazitů u domácích zvířat a plemen psů.
Cílové druhy zvířat: Psi, morčata, křečci a exotičtí ptáci
Indikace s upřesněním pro cílový druh zvířat: Přípravek se používá proti ektoparazitům (blechy, vši, klíšťata, roztoči) u psů, morčat, křečků a exotických ptáků, proti hmyzu (mravenci, mouchy, pavouci) a k dezinsekci kotců a hnízd.
Pes: kontrola zablešení a zavšivení, prevence napadení klíšťaty a dravčíky, napadení všenkami
Exotičtí ptáci: kontrola napadení klíšťaty a klíšťáky, zablešení, vápenka a čmelíkovitost
Křeček, morče: kontrola napadení klíšťaty, zablešení a napadení trudníky, prevence napadení svrabovkou kočičí
Přípravek obsahuje permethrin, který se vyznačuje velmi nízkou toxicitou pro teplokrevné živočichy. Je však velmi účinný proti vnějším parazitům a má dlouhodobý účinek. Prevence myiáz a napadení bodavým a obtížným hmyzem Komáři: Culex pipiens, Aedes vexans Muchničky: Eusimulium latipes, Prosimulium hirtipes, Odagmia ornata Pakomáři: Culicoides obsoletus, Culicoides pulicaris Ovádi: Tabanus spp. Mouchy: Musca domestica, Stomoxys calcitrans Tiplíci: Culicoides spp.
Dávkování: 10 mg permethrinu (tj. 4 ml přípravku) na 1 kg hmotnosti zvířete, tedy: 20 stisků aplikační pumpy na 1 kg živé hmotnosti zvířete u 100 ml balení, 4 stisky aplikační pumpy na 1 kg živé hmotnosti zvířete u 500 ml balení.
Sanace prostředí: Vystříkávají se do vlhka asi 25 ml/m2, tedy: 125 stisknutí aplikační pumpy u balení 100 ml 25 stisknutí aplikační pumpy u balení 500 ml Aplikace na klece, boudy, stání a stáje. Postřik se opakuje v případě potřeby za 1 - 2 týdny.
Nepoužívat u koček – přípravek je pro kočky toxický!

Podobné fráze: