Kde jsem: Katalog > Bio Kill Bio Kill 1000ml (pouze na prostředí)

Bio Kill Bio Kill 1000ml (pouze na prostředí)

Obrázek není k dispozici
Koupit za 209 Kč
Dostupnost: Skladem
209 Kč
Roztok Bio Kill 1000ml (pouze na prostředí) BIO KILL je insekticidní postřikový přípravek proti hmyzu s dlouhodobým účinkem. Je určen pro zásahy proti hmyzu v domácnostech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách a společenských zařízeních. Balení 1000ml Učinný proti : švábům, rusům, mouchám, komárům, štěnicím, blechám, molům šatním, mravencům, vosám, rybenkám, roztočům, šk...

Doporučujeme

Popis Bio Kill Bio Kill 1000ml (pouze na prostředí)

Roztok Bio Kill 1000ml (pouze na prostředí)
BIO KILL je insekticidní postřikový přípravek proti hmyzu s dlouhodobým účinkem.
Je určen pro zásahy proti hmyzu v domácnostech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách a společenských zařízeních.
Balení
1000ml
Učinný proti : švábům, rusům, mouchám, komárům, štěnicím, blechám, molům šatním, mravencům, vosám, rybenkám, roztočům, škůdcům potravin a tkanin.
Zamezte možnému styku koček s přípravkem, je pro ně toxický.
Složení
Permethrin 2,5 g (0,25 %) v 1 l vodní emulze
POZOR! Uchovávejte mimo dosah dětí.
Přípravek se nesmí dostat do přímého kontaktu s potravinami, pitnou vodou, dětskými hračkami. Nestříkat do akvárií - pro ryby, hady, ještěrky a včely je přípravek toxický. Nesmí být použito jinak, než je uvedeno v návodu.
Návod k použití
Před upotřebením protřepejte !
Balení 200 ml a 450 ml s tryskou: otevřete trysku otočením páčky doleva, šikmo vzhůru (při orientaci trysky ve směru postřiku). Při otočení páčky trysky doprava získáme tenký paprsek, umožňující aplikaci insekticidu do úkrytů hmyzu, do prasklin a štěrbin.
Balení 200 ml, 450 ml, 1 000 ml a 5 000 ml s uzávěrem: jsou vyráběna jako náhradní balení k obalům 100 ml, 200 ml a 450 ml s rozprašovačem nebo tryskou.

Podobné fráze: