Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Antiparazitika pro psy  >  Beaphar IMMO Shield Spray 250ml

Beaphar IMMO Shield Spray 250ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Immo Shield Spray imobilizuje parazity fyzikální cestou, je založen na účinné látce dimetikon (silikonový olej), který imobilizuje (znehybňuje) blechy, klíšťata a veškerý ostatní hmyz, zejména komáry, roztoče, vši a všenky fyzikálním způsobem. IMMO Shield Spray vytváří na hmyzu povrchovou vrstvu, která inhibuje jejich klouby a působí jako lepivá past. Působí na všechna vývojová stadia blech....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Beaphar IMMO Shield Spray 250ml

Popis Beaphar IMMO Shield Spray 250ml

Hafani.cz s.r.o. píše:

Immo Shield Spray imobilizuje parazity fyzikální cestou, je založen na účinné látce dimetikon (silikonový olej), který imobilizuje (znehybňuje) blechy, klíšťata a veškerý ostatní hmyz, zejména komáry, roztoče, vši a všenky fyzikálním způsobem.
IMMO Shield Spray vytváří na hmyzu povrchovou vrstvu, která inhibuje jejich klouby a působí jako lepivá past.Působí na všechna vývojová stadia blech.
Výrobek neobsahuje chemické insekticidy. Aplikuje se na zvíře (pes, kočka, hlodavec) i na jejich pelíšky.

happypet.cz píše:

Spray k imobilizaci parazitů fyzikální cestou. Je založen na účinné látce dimetikon (silikonový olej), který imobilizuje (znehybňuje) blechy, klíšťata a veškerý ostatní hmyz, zejména komáry, roztoče,

PETS.CZ píše:

Spray k imobilizaci parazitů fyzikální cestou.Je založen na účinné látce dimetikon (silikonový olej), který imobilizuje (znehybňuje) blechy, klíšťata a veškerý ostatní hmyz, zejména komáry, roztoče, vši a všenky fyzikálním způsobem.
Vytváří na hmyzu povrchovou vrstvu, která inhibuje jejich klouby a působí jako lepivá past. Působí na všechna vývojová stadia blech. Výrobek neobsahuje chemické insekticidy. Aplikuje se na zvíře (pes, kočka, hlodavec) i na jejich pelíšky.
Použití:
Na zvíře: sprejujte srst proti růstu srsti ze vzdálenosti 10 cm a lehce namočte. Po uschnuti srst pročešte. V případě nutnosti aplikaci po 4 týdnech opakujte, aplikaci opakujte i po myti zvířete.
Na okolí: sprejujte ze vzdálenosti 30 cm a povrch navlhčete. Doporučujeme ošetřit i pelech zvířete.
Před upotřebením protřepejte.
Složení: dimetikon 038 g / l, aloe vera 5 g / l, parfém 10 g / l.

SUPERZOO.cz píše:

Kosmetický produkt pro psy, kočky a hlodavce.

- účinná „past“
- proti blechám, klíšťatům a všem členovcům
- na bázi silikonu znehybní/imobilizuje parazity
- účinkuje i na vývojová stádia blech
- aplikace vhodná i na jejich pelíšky
- účinná látka: dimetikon
- výrobek neobsahuje chemické insekticidy
- účinnost až 4 týdny

HappyZoo.cz píše:

Popis: BEAPHAR IMMOShield Spray 250mlBEAPHAR IMMOShield Spray 250ml je doplňkový sortiment pro domácí mazlíčky. Podrobnosti: BEAPHAR IMMOShield Spray 250mlBEAPHAR IMMOShield Spray 250ml je založen na účinné látce dimetikon (silikonový olej), který imobilizuje (znehybňuje) blechy, klíšťata a veškerý ostatní hmyz, zejména komáry, roztoče, vši a všenky fyzikálním způsobem. Vytváří na hmyzu povrchovou vrstvu, která inhibuje jejich klouby a působí jako lepivá past. Působí na všechna vývojová stadia blech. Výrobe

Parametry Beaphar IMMO Shield Spray 250ml

Výrobce Beaphar

Podobné produkty

Podobné fráze: